Kördüğüm 16. Bölüm Kıyafetleri

Kördüğüm 16. bölüm 21 nisan kıyafetleri markaları Naz kıyafetleri dizi sponsorları Neslihan desenli elbise ve bej trençkot markası Ali Nejat bordo deri ceket ne marka ve Feyza desenli elbise gri küpe markası detayları sizlerle paylaşıldı.

Kördüğüm yeni bölüm kıyafetleri markalarını açıkladık, 16. bölüm dizi sponsorlarını öğrenmek için galerimize ve Kördüğüm kıyafetleri sayfamıza göz atabilirsiniz. Kördüğüm 16. bölüm kıyafetleri kombinleri beğeni kazanmaya, Naz, Neslihan, Feyza, Ali Nejat kıyafetlerini beğenenler markalarını öğrenebilirler.

 

Kördüğüm Naz çizgili ceket kırmızı pantolon ve takılar

 

Naz’ın giydiği lacivert ceket modeli oldukça şık. Çizgili lacivert ceket Naz’a oldukça yakışan bir tercih olmuş. Naz lacivert ceketi Network marka iken, kırmızı pantolon markası ise Beymen’dir. Naz’ın takı sponsorları ise Kısmet by Milka’dır.

 

Belçim Bilgin (Naz) ekru renkli gömleğinin markası: "Beymen" saat markası: "Momentus Watches"

Belçim Bilgin (Naz) ekru renkli gömleğinin markası: “Beymen” saat markası: “Momentus Watches”

Naz ekru gömlek ve siyah eşofman takımı 

 

Naz’ın 16. bölümde gidiği ekru gömleği Beymen markasının yeni sezon ürünlerinden bir tanesidir. Naz ekru gömlek Beymen markasından satın alınabilir. Naz siyah eşofman takımı Adidas marka iken, spor ayakkabıları ise Nike markadır.

 

Neslihan yeşil bordo desenli elbise ve bej trençkot

 

Neslihan desenli elbisesi ile göz kamaştırdı. Neslihan bordo yeşil renkli desenli elbise şıklığı ile göz doldurdu. Neslihan desenli elbise Özelm Kaya imzası taşıyor. Neslihan bej trençkot markası ise Vero Moda’dır.

 

Feyza siyah üstü desenli elbise ve gri küpeleri

 

Feyza’nın bu hafta giydiği üzeri desenli sırtı dekolteli siyah elbisesi oldukça şık. Feyza gri küpeleri bu hafta çok beğenildi. Feyza gri küpe markası Monreve Bijoux markadır.

 

Ali Nejat bordo deri ceket

 

Ali Nejat giydiği ceket modelleri ile beğeni kazanmaya devam ediyor. Ali Nejat bordo deri ceket markası Derimod markasına aittir. Ali Nejat’ın giydiği ceket modellerinin markalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Kördüğüm 16. Bölüm 21 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok