Kış Güneşi 4. Bölüm Kıyafetleri

Kış Güneşi kıyafetleri Nisan siyah palto deri pantolon beyaz gömlek bluz markaları kürk mont ne marka Mete takım elbise siyah palto bordo kazak markası Seda elbiseleri nereden kim ne giymiş, nereden giyinmiş ünlülerin kıyafetleri markası sizlerle.

Show TV’nin yeni dizisi Kış Güneşi kıyafetleri markalarına da artık sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Kış Güneşi dizisi kıyafetleri, Kış Güneşi Nisan kıyafetleri markaları ve Mete giyimleri dizi sponsorları sizlerle galerimizde buluşuyor. Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in başrollerde yer aldığı dizi Kış Güneşi dizi kıyafetleri her salı akşamı sizlerle markaları ve satın alma bağlantıları ile buluşmaya devam edecek.

 

Kış Güneşi yeni bölümde Nisan siyah paltosu ile dikkat çekiyor. Nisan siyah uzu palto markasını açıklarken, siyah paltosu ile kombin ettiği oval kesim beyaz gömlek markasına da galerimizde yer verdik. Nisan beyaz gömlek ne marka öğrenmek için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Kış Güneşi 15 Mart 6’ıncı bölümde Nisan kürk montu ile de beğeni kazanıyor. Nisan siyah deri pantolon kışlık giyim arasında en trend pantolon modellerinden bir tanesidir. Nisan deri pantolonu markası da açıklanacaktır. Nisan beyaz bluz ile kombinini tamamlıyor.

 

Seda (Başak Parlak) elbiseleri ile dizide dikkat çeken bir diğer isim oluyor. her hafta farklı giyimleri ile göz kamaştıran Seda beyaz gömlek siyah elbise kombini ile haftaya damga vurmuştur. Seda siyah beyazlı elbise markasını da açıkladık.

 

Mete bordo triko kazak, siyah palto markaları da sayfamızda yer alan galerimize eklenmiştrir. Ayrıca Mete siyah yelekli takım modelini de beğenenlerde için, Mete takım markasına da yer verdik.

 

Kış Güneşi 4. Bölüm 15 Mart Kıyafetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok