Kiraz Mevsimi 55. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 55. bölüm 31 ekim dizi sponsorları Öykü deri ceket, gömlek, pantolon, bot markaları elbiseleri markası Ayaz deri ceketi Önem mavi elbisesi.

Yeni bölümünde Kiraz Mevsimi kıyafetleri çok beğenilecek ve dikkat çeken Öykü kıyafetleri, Ayaz giyimleri markaları sizlerle galerimizde buluşacak. Sevilen dizide giyilen kıyafetlerin ne marka olduklarına sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

 

Kiraz Mevsimi 55. bölüm dizi kıyafetleri ve dizi sponsorlarını merak edenlerle her hafta buluşuyoruz. Kiraz Mevsimi Öykü kıyafetleri arasında 31 Ekim akşamı dikkat çekenlerin başında kahverengi ceket, beyaz ve kırmızı uzun desenli elbise modelleri yer alıyor.

 

Özge Gürel (Öykü) siyah kısa bot modeli

Özge Gürel (Öykü) siyah kısa bot modeli

Öykü fular, küpe ve bot modeli de beğeni toplayacak Özge Gürel kıyafetlerinden oluyor. Ayaz siyah deri ceket ve kahverengi mont modeli ile dikkat ekiyor hangi markada giyindiğini merak ettiriyor.

 
Öykü’nün 55. Bölümde giydiği kahverengi ceket, uzun kırmızı elbise kombini şıklığı ile dikkat çekiyor. Yeni bölümde Öykü’nün giydiği yeşil gömlek ve siyah yelek kombini de dikkat çeken bir diğer Kiraz Mevsimi kıyafeti oluyorken, yeşil küpeleri ile de güzelliğini pekiştiriyor.

 
Öykü son bölümde siyah kısa botlarını da ne marka olduğunu merak ettiriyor. Öykü uzun elbise modelini deri ceketi ve kısa siyah botu ile kombin ediyor. Öykü’nün boynuna taktığı renkli fularda bu kombini çok hoş bir şekilde kombin ediyor.

 
Öykü bordo ceket ve taba rengi pantolon kombini de günlük kıyafetler arasında tercih edilebilecek şık giyim ürünlerinden oluyor. Ayaz’ın giydiği bordo deri ceket de erkeklerin beğenisini kazanacak. Ayaz gri kırçıllı triko ve gri t-shirt kombinleri ile de yeni bölümde dikkatlerden kaçmıyor.

 
Önem ise 55’inci bölümde siyah uzun bir elbise modeli ile karşımıza çıkıyor. Ancak Önem’in bu hafta giydiği mavi elbise şıklığı ile uzun süre akıllarda kalacak. Önem mavi elbisesi markasına yer vermeye çalışacağız. Öykü kırmızı deri çantası ile de bu hafta dikkat çekiyor.

 

Sibel ve Burcu da giydikleri elbiseler, ceketler ve ayakkabı modelleri ile beğeni kazanıyor. Şeyma takıları da çok seviliyor. Özellikle de bu hafta taktığı küpesi çok şık. Yeni bölümde Özge Gürel giyimleri markasını merak edenlere galerimizde 55. Bölüm kıyafetleri markalarını açıklayacak ve dizi sponsorları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Kiraz Mevsimi 55. Bölüm 31 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok