Kiraz Mevsimi 54. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi yeni bölüm kıyafetleri dizi sponsorları 54. bölüm markaları Öykü bluz ceket ve etek Sibel elbiseleri gömlek markaları Ayaz gömlek ve takım Burcu kıyafetleri ve giyimleri ne marka sizlerle paylaşılıyor.

Yepyeni bölümü ile 24 Ekim akşamı Fox Tv ekranlarında 54. bölümü yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü, Ayaz, Sibel, Burcu ve Şeyma kıyafetleri, Naz giyimleri sizlerle buluşuyor. 54. bölüm Kiraz Mevsimi kıyafetleri arasında Öykü  gömlek, ceket ve şort kombini, yelek ve bluz modelleri ile göz kamaştırıyor.

 

Özge Gürel kıyafetleri markalarını sizlerle paylaşıyoruz. Ayaz’ın giydiği bordo takım, ceket ve pantolon kombinleri markalarına da yer veriyoruz. Sevilen dizide Naz’ın giydiği çizgili bluz ve pantolon kombini, elbise modelleri dizi sponsorları da açıklanmaya devam ediyor.

 

Kiraz Mevsimi yeni bölümde Sibel desenli elbisesi, gömlek elbise modelleri ile dikkat çekerken, Burcu yelek ve bluz kombinleri, pantolonları ile Şeyma uzun kırmızı yeleği ve püsküllü şort kombini ile şıklığını konuşturuyor.

Kiraz Mevsimi 54. Bölüm 24 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok