Kiralık Aşk KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Kıyafetler

kiralık aşk kıyafetleri

Oyuncular

kiralık aşk oyuncuları

Fragmanlar

kiralık aşk fragmanları

Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri, yeni bölüm kıyafetleri dizi sponsorları ve markaları yanı sıra oyuncuları, senaryosu ve fragmanları. Aşk Yeniden Ömer, Defne, Seda elbise, çanta, ayakkabı ve aksesuarları markaları tüm detaylarıyla birlikte DiziKiyafet.Com farkıyla sizler için açıklanıyor.

Kiralık Aşk Senaryosu (Konusu)

Cuma akşamlarının Star TV ekranlarında beğeni ile izlenen dizisi Kiralık Aşk, oyuncu kadrosu ve senaryosu ile milyonları ekrana kilitlemeyi başarıyor. Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın yer aldığı yeni yaz dizisi Kiralık Aşk’ın senaryosunu Meriç Acemi kaleme almaktadır. Kiralık Aşk dizisinin yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu yer almaktadır.

Dizide Elçin Sangu Defne, Barış Arduç ise Ömer karakterine hayat vermektedir. Defne kendi halinde bir kafede garsonluk yapan genç ve güzel bir kızdır. Ömer ise yakışıklılığı ün salmış ve aynı zamanda genç yaşında çok başarılı bir iş adamı olmuştur.

Ömer, kendi ayakları üstünde durmaya çalışan bir gençtir. Ömer aileden zengin olmasına rağmen, kendi işinde başarılı olmayı ve kendi parasını kendisi kazanmayı hedeflemektedir. Arkadaşları ile birlikte ayakkabı işinde çok başarılı olur ve kısa sürede ülkenin zengin iş adamları arasında katılır. Ömer’in tek düşündüğü şey iştir ve aşk hayatına ayıracak zamanı yoktur. Üstelik evlenmeyi de hiç düşünmez. Ancak amcasının karısı Neriman onu bir an evvel iyi bir kadınla evlendirmek için kolları sıvar.

Anneannesi, kız kardeşi ve ağabeyi ile birlikte yaşayan, eve katkı sağlamak için bir kafede garsonluk yapan Defne, restoranda karşılaştığı Ömer ile karşılaşır. Ömer, yanındaki yengesinin zoruyla tanışmaya gittiği kızı kendinden soğutmak için çapkın bir erkekmiş gibi rol yapar ve bu Defne’yi karşısındaki kıza sevgilisi olarak gösterir.

Defne’nin hiç beklemediği bir anda onu dudaklarından öpen Ömer, Defne’nin işinden kovulmasına neden olur. Defne tam her şey bitti derken karşısında çıkan bir kadından aldığı teklifle şok olur. Bu kadın Ömer’in yengesi Neriman’dır. Neriman Defne’ye Ömer’i kendisine aşık etmesi için 6 aylık bir aşk oyunu teklifi sunar. Defne işinden olmuştur ve ailesini geçindirmek için paraya ihtiyacı vardır. Neriman’ın teklifini baştan reddetse de, sonrasında kabul etmek zorunda kalır. Defne’nin bundan sonraki yeni işi, ülkenin en başarılı iş adamını kendine aşık etmeye çalışmaktır. Ömer’i kendine aşık etmeye çalışan Defne’nin en büyük yardımcısı ise, platonik aşkı Sinan olacaktır.

Ortaks Yapım’ın üstlendiği romantik komedi tarzındaki Kiralık Aşk dizisinde oyun olarak başlayan bu aşk, zamanla gerçek bir aşka dönüşecektir. Ömer, Defne ve Sinan arasındaki korkunç aşk üçgeninde karakterlerimizi büyük zorluklar beklemektedir.

Yapım: Ortaks Yapım Yapımcı: Müge Turalı Pak
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Senaryo: Meriç Acemi

 

Kiralık Aşk Oyuncu Kadrosu

 

Kiralık Aşk Defne Kimdir?

Defne Kimdir?

Kiralık Aşk Ömer Kimdir?

Ömer Kimdir?

Kiralık Aşk Sinan Kimdir?

Sinan Kimdir?

Kiralık Aşk Yasemin Kimdir?

Yasemin Kimdir?

Kiralık Aşk Koray Kimdir?

Koray Kimdir?

Kiralık Aşk Neriman Kimdir?

Neriman Kimdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

94 Yorum

 1. Eneş Mamedowa dedi ki:

  Tùrkmenistan seni asla utumayacak kiralyk aşk túrmenistandan selamlar yeni dizni bwkliyorum baryş ardunc

 2. nazar dedi ki:

  aşkim ömerrrrrrrrrrr

 3. nazar dedi ki:

  harika boyle bir dizi görmedim ömer ve defne

 4. aşıkömer dedi ki:

  aşkım ömerrrrrrr

 5. Anonim dedi ki:

  koray ve neriman gibi

 6. Defome dedi ki:

  Koray neriman olmasa bu dizinin keyfi olma caz

 7. Defne dedi ki:

  Benim.ismimde.defne…

 8. defne dedi ki:

  ben bu dizinin en cok da defne ve omerin en buyuk hayraniyim

 9. DefÖm dedi ki:

  Ben bu diziyi çooooooooook seviyorum

 10. DefÖm dedi ki:

  Ya ben bu diziye bayılıyorum.gerçekten çoooooook seviyorum.DefÖm

 11. dilara dedi ki:

  Bu dizi ailece izlenen çok güzel bende sizin gibi olmak istiyorum bana yardım edin lütfen

 12. yasemin cabuk dedi ki:

  kiralik askin hayranlarindan biriyim ve cok izliyorum filmi cok beyendim iyi gunler size kolay gelsin

 13. özlem ş. dedi ki:

  ailece izliyoruz . bütün diz oyuncuları rollerini çok güzel oynuyor

 14. özlem ş. dedi ki:

  hayatım da izlediğim en güzel dizi

 15. özlem ş. dedi ki:

  bu diziye bayılıyorum