Kiralık Aşk 67. Bölüm Kıyafetleri

kiralık aşk 67. bölüm kıyafetleri nereden?

Kiralık Aşk 67. bölüm 30 Aralık kıyafetleri, defne kırmızı bluz, siyah etek ve kaban markaları açıklanıyor. Defne haki mont ve kazak nereden satın alınır, mağaza detaylarıyla sizlerle.

Kiralık Aşk kıyafetleri her hafta izleyici tarafından ilgi görüyor, Kiralık Aşk 67. bölüm kıyafetleri markaları, dizi sponsorları ve Defne kombinleri nereden satın alınır detaylarıyla sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Defne siyah kaban markasını, mini etek nereden satın alınır ve kırçıllı kazak kombini detaylarını sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Kiralık Aşk 67. bölüm kıyafet sponsorları

 

Sevilen dizi Kiralık Aşk 30 Aralık yeni bölüm kıyafetleri ile de dikkat çekiyor. Defne kıyafetleri markaları ve hangi mağazadan giyindiğini öğrenmek isteyenlerle sayfamızda paylaşıyoruz. Kiralık Aşk kıyafet ve dizi sponsorlarını da galerimizde yayınlıyoruz.

 

Defne bant yaka kırmızı bluz

kiralık aşk 67. bölüm defnenin bluzu

Defne Kırmızı Bluz Markası

Defne’nin bu hafta giymiş olduğu kıyafetler arasında bant yaka detaylı kırmızı bluzu dikkat çekiyor. Defne kırmızı bluz nereden, marka ve fiyat detaylarına sayfamızdan erişebileceksiniz.

 

Ömer atkı ve kaban

 

Kiralık Aşk Ömer atkısı markası hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Ömer atkı ve kaban kombini izleyicinin dikkatini çekerken, Ömer’in kaban modeli ve fiyatı hakkında detaylar sizlerle buluşuyor.

 

Defne haki mont

kiralık aşk 67. bölüm defnenin montu

Defne Kürk Kapşonlu Haki Mont Markası: “Mango”

Kiralık Aşk altmış yedinci bölümde Defne haki mont modeli ile dikkatleri çekiyor. Kürk kapşon detaylı haki renginde ki mont markası ve fiyatı bilgilerine sayfamızda yer veriyoruz. Defne haki mont nereden satın alınır soruları da yanıtsız kalmıyor.

 

Defne atkı ve bere

 

Defne’nin atkısı, beresi de diğer aksesuarları gibi dikkat çekiyor. Defne haki mont kombinini renkli bir bere ve beyaz bir atkı ile tamamlıyor.

 

Defne siyah mini etek

 

Kiralık Aşk 67’inci bölüm Defne siyah mini etek markasını da merak edenlerle paylaşıyoruz. Defne siyah volanlı ve verev mini etek nereden satın alınır, markası ve fiyatı hakkında detaylar sosyal medya adreslerimizden de yayınlıyor.

 

Defne kırçıllı haki kazak

kiralık aşk 67. bölüm defnenin kazağı

Defne Kırçıllı Haki Kazak Markası

Defne’nin kırçıllı haki kazak modeli de oldukça beğeni topladı. Defne kazak markalarına her hafta olduğu gibi bu hafta da yer veriyoruz. Defne’nin haki kazak markası yanı sıra, mağaza detayına da yer verilecektir.

 

Defne siyah kaban ve çizme

 

Defne’nin kombinini tamamlamak için tercih ettiği kaban ve çizme modelleri de çok beğenildi. Defne kuşaklı kaban markasını ve siyah çizme modeli markasını sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Kiralık Aşk 67. Bölüm 30 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok