Kiralık Aşk 66. Bölüm Kıyafetleri

kiralık aşk 66. bölüm kıyafetleri nereden

Kiralık Aşk 66. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları açıklanıyor. Kiralık Aşk kıyafet sponsorları, dizi sponsorları ve takı markaları yayınlanıyor. Kiralık Aşk Defne kıyafetleri nereden satın alınır mağaza bilgileri sizlerle.

Star TV ekranlarında 23 Aralık akşamı Kiralık Aşk 66. bölüm kıyafetleri izleyicinin dikkatini çekmeyi yine başarıyor. Kiralık Aşk Defne kıyafetleri başta olmak üzere, Kiralık Aşk dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor. Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri marka ve fiyatlarına da sayfamızda ulaşabilirsiniz.

 

Kiralık Aşk 66. bölüm kıyafet sponsorları

Kiralık Aşk yeni bölüm kıyafetleri galerimizde ve Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızda sizlerle buluşuyor. Kiralık Aşk 66’ıncı bölümde giyilen kıyafet kombinleri nereden, mağaza ve fiyatlarına galerimizden de ulaşabilirsiniz. Kiralık Aşk Defne sweatshirt, jean, bot ve ceket kombinleri 66. bölümde dikkat çekiyor, sponsor markaları sayfamızda yayınlanıyor.

 

Defne kamuflaj ceket

kiralık aşk 66. bölüm defnenin ceketi

Defne Kamuflaj Ceket Markası

Defne’nin altmış altıncı bölümde giymiş olduğu kamuflaj ceketi kimisi tarafından beğenildi, kimisi tarafından da olumsuz eleştirildi. Beğenenler için Defne kamuflaj desenli ceketin markasına sayfamızda yer veriyoruz. Defne’nin giydiği kamuflaj ceket nereden, öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Defne gri kazak ve gömlek kombini

 

Kiralık Aşk Defne’nin son bölümde üzerinde dikkat çeken bir kombin de, gri kazak ve mavi gömleği ile olanıdır. Defne gri örgü kazağını, mavi gömlek ile kombin ederek şıklığını pekiştiriyor. Defne’nin giydiği kazak ve gömlek markalarına yer vermeye çalışacağız.

 

Ömer lacivert hırka

kiralık aşk 66. bölüm ömerin hırkası

Ömer Lacivert Hırkası Markası

Yeni bölüm Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri arasında Ömer’in giydiği lacivert hırka da dikkatlerden kaçmadı. İzleyicinin markasını merak ettiği hırkanın, mağaza ve fiyat detaylarına da ulaştığımız zaman sayfamızda yayınlıyor olacağız.

 

Defne antrasit triko ve ekoseli pijama altı

Kiralık Aşk Defne pijama modelleri ile de son dönemlerde dikkat çekiyor. Ev içi çekimlerinde Defne’yi sık sık pijamalar ile görür olduk. Defne antrasit trikosu ve ekoseli gri pijama altı kombini de beğenenler için markasıyla sayfamızda yerini alıyor.

 

Seda lacivert elbise

 

Seda kolsuz lacivert elbisesi ile şıklığından söz ettiriyor. Seda’nın giydiği lacivert elbise nereden satın alınır, markası nedir ve fiyatı ne kadar sorularına yanıt veriyor olacağız.

 

Defne mavi sweatshirt ve lacivert pijama altı

kiralık aşk 66. bölüm defnenin pijama kombini

Defne Mavi Sweatshirt Lacivert Eşofman Altı Markası

Defne pijama modellerinden biri daha bu hafta ekranlarda dikkat çekiyor. Mavi kırçıllı sweatshirt ve lacivert desenli pijama altı nereden, marka ev fiyat bilgilerine galerimizden erişebilirsiniz.

Kiralık Aşk 66. Bölüm 23 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

  1. MUAMMER ARABACI dedi ki:

    66.bölümde filmin 17. dakikalarında Ömer’in yurtdışına kaçmak için büroya geldiği sırada üzerindeki lacivert renk düğme detaylı hafif şişme montun markasını lütfen münkünse öğrenebilir misiniz? Teşekkürler.

  2. Caner dedi ki:

    Sinan’ın üzerinde beyaz bir kaban vardı. Markasını öğrenebilirseniz çok sevinirim

  3. izleyici dedi ki:

    Omerin siyah şişme montu? markası nedir