Kiralık Aşk 65. Bölüm Kıyafetleri

kiralık aşk 65. bölüm kıyafet sponsorları

Kiralık Aşk 16 Aralık 65. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları açıklanıyor. Kiralık Aşk kıyafet sponsorları sayfamızda sizlerle paylaşılıyor. Kiralık Aşk Defne kıyafetleri nereden satın alınır detaylar sizlerle.

Kiralık Aşk 65. bölüm kıyafet sponsorları, Defne kıyafetleri markaları ve Ömer kombinleri fiyatları ile alakalı tüm merak edilenleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Kiralık Aşk 16 Aralık kıyafetleri ile dikkat çekiyor, marka ve mağaza detayları da satın almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Kiralık Aşk kıyafetleri markalarını ınstagram, twitter ve facebook adreslerimizden de duyuruyoruz.

 

Kiralık Aşk 65. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların Cuma akşamı zirveyi bırakmayan dizisi Kiralık Aşk yeni bölüm kıyafetleri ile dikkatlerden kaçmıyor, Defne ve Ömer kıyafetleri markaları merak ediliyor ve nereden satın alınacağı öğrenmek isteniyor. Kiralık Aşk kıyafet sponsorlarına her hafta sayfamızda sizler için yer veriyoruz.

 

Defne şişme siyah mont

kiralık aşk 65. bölüm defnenin montu

Defne Siyah Şişme Mont Markası

Defne’nin 16 Aralık 65’inci bölümde üzerinde dikkat çeken siyah montu markası nedir, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır sayfamızda yayınlıyoruz. defne siyah şişme mont sponsoru olan markayı öğrenmek için galerimize veya Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızda göz atabilirsiniz.

 

Ömer antrasit renk kazak

 

Son dönemlerin moda renklerinden biri olan antrasit, Ömer’in kazağında tercih edilmiş. Kiralık Aşk 65. bölümde Ömer’in giydiği antrasit renk kazak markası da merak konusu.

 

Ömer lacivert mont

kiralık aşk 65. bölüm ömerin montu

Ömer Lacivert Mont Markası

Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri 65’inci bölümde de izleyicinin beğenisini kazanıyor. Ömer lacivert montu nereden satın alınır diye merak ediliyor. Yeni bölümde Ömer’in giydiği lacivert şişme mont detaylarına sayfamızda yer veriyor olacağız.

 

Defne baskılı polar

 

Defne’nin üzerinde baskı detayı bulunan polar kazağı da beğeni kazanıyor. Defne polar kazak marka ve fiyatı hakkında merak edilenleri sosyal medya adreslerimizde de paylaşıyor olacağız.

 

Pamir mavi mont

 

Pamir kıyafetlerini de beğenenler için marka ve mağaza detaylarına yer vermeye devam ediyoruz. Pamir mavi mont ve petrol yeşili atkı dış giyim kombinleri arasında dizide dikkat çekiyor.

 

Sinan kürk yaka detaylı siyah deri ceket

kiralık aşk 65. bölüm sinanın montu

Sinan Deri Mont Markası

Kiralık Aşk Sinan kıyafetleri dizinin ilk bölümünden bu yana dikkat çekmeye devam ediyor. Ancak bu haftaki yeni bölümde Sinan deri ceketi ile oldukça beğeniliyor. Sinan siyah deri mont markasını altmış beşinci bölüm kıyafetleri arasında yayınlıyoruz.

 

Kiralık Aşk 65. Bölüm 16 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Pamir’i mavi montunu markası nedir rica etsem

  2. süleyman dedi ki:

    kiralık aşk 65.bölüm de balık tutarken Koray ın boynundaki atkının markası nedir??