Kiralık Aşk 64. Bölüm Kıyafetleri

kiralık aşk 64. bölümde giyilen kıyafetlerin sponsor markaları

Kiralık Aşk 64. bölüm kıyafetleri marka ve kıyafet sponsorları açıklanıyor. Kiralık Aşk Defne kıyafetleri nereden satın alınır, fiyat ve mağazası sizlerle buluşuyor.

Cuma akşamları Star TV’de izlenme rekorunu elden bırakmayan Kiralık Aşk 64. bölüm kıyafetleri marka, fiyat, mağaza ve satın alma detaylarıyla sayfamızda açıklanıyor. Kiralık Aşk Defne kıyafetleri 64’üncü bölümde de göz kamaştırıyor. Defne’nin giydikleri nereden satın alınır, izleyicinin merak ettiği tüm soruların yanıtları sayfamızda paylaşılıyor.

 

Kiralık Aşk 64. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kiralık Aşk 9 Aralık yeni bölüm kıyafetleri ile defne başta olmak üzere, Seda, Sinan ve Ömer kombinleri ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Kiralık Aşk kıyafet sponsorları her cuma akşamı yeni bölümle birlikte sayfamızda sizler için yayınlanıyor. Kiralık Aşk Defne, Ömer ve Seda kıyafetleri fiyatlarıyla ve mağaza detaylarıyla sayfamızda ki yerini almaya devam ediyor.

 

Defne kırmızı ekose gömlek ve kemer kombini

kiralık aşk 64. bölüm defnenin gömleği

Defne Kırmızı Ekoseli Gömlek ve Kemer Markası

Defne’nin yeni bölüm kıyafetleri arasında kırmızı ekose desenli gömleği dikkat çekiyor. Defne kırmızı ekose gömlek nereden mutlaka açıklıyor olacağız. Ayrıca Defne’nin kırmızı kareli gömleği ile kullandığı kemerinin markasını da fiyatıyla birlikte yayınlıyoruz.

 

Ömer antrasit renk sweatshirt

 

Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri de her hafta markasını merak ettirmeye devam ediyor. Ömer’in bu hafta pijama takımı üzerinde dikkat çeken antrasit renk sweatshirt markasını da sizlerle buluşturuyoruz. Ömer swetshirt nereden sorusunun yanıtı sayfamızda yerini alıyor.

 

Seda pudra rengi kazak ve beyaz mini pileli etek

kiralık aşk 64. bölüm sedanın mini eteği

Seda Pileli Mini Etek Markası

Kiralık Aşk Seda kıyafetleri arasında altmış dördüncü bölümde dikkat çeken pudra kazak ve pileli mini etek kombini markası nedir, fiyatları ne kadar ve nereden satın alınır yayınlanıyor. Seda pudra rengi kazak ve Seda’nın pileli beyaz mini eteği mağaza bilgileriyle açıklanıyor.

 

Defne antrasit renk kaban

 

Son dönemlerin moda rengi antrasiti Defne kabanında tercih ediyor. Defne antrasit renkli kaban kombini ile göz kamaştırıyor. Siyah bot, tayt ve şapka kombini ile defne göz kamaştırıyor.

 

Neriman taba rengi elbise ve bot

kiralık aşk 64. bölüm nerimanın elbisesi ve botu

Neriman Taba Rengi Elbise ve Bot Markası

Neriman’ın giydiği taba rengi elbise bu haftaya damga vuran Kiralık Aşk kıyafetleri arasında. Kiralık Aşk dizi kıyafetleri ile göz kamaştıran bir isim olan Neriman, taba elbise ve püsküllü bot markasını merak ettiriyor.

 

Kiralık Aşk 64. Bölüm 9 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok