Kiralık Aşk 63. Bölüm Kıyafetleri

kiralık aşk 63. bölüm kıyafetleri sponsorları

Kiralık Aşk 63. bölüm kıyafetleri markası, fiyatları ve kıyafet sponsorları açıklanıyor. Kiralık Aşk 63. bölüm defne kıyafetleri, Ömer kombinleri ve Seda giyimleri nereden satın al.

Kiralık Aşk 63. bölüm Defne kıyafetleri yine marka ve fiyat merak ettiriyor. Defne’nin 2 Aralık kombinleri göz kamaştırıyor. Kiralık Aşk Defne kıyafetleri her hafta olduğu gibi, bu hafta da sizler için sayfamızda ve sosyal medya adreslerimizde yayınlanıyor.

 

Kiralık Aşk 63. bölüm kıyafet sponsorları

Kiralık Aşk dizisinde giyilen kıyafetlerin hangi markaya ait olduklarını, fiyat ve mağaza detaylarıyla sayfamızda yayınlıyoruz. Kiralık Aşk sponsorlarını merak edenler, her hafta bizi takip edebilirler. Kiralık Aşk 2 Aralık 63’üncü bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, markası ile fiyat detayları sizlerle.

 

Defne siyah ceket ve etek

kiralık aşk 63. bölüm defnenin siyah ceket ve eteği

Defne Siyah Ceket ve Etek Markası

Defne’nin çizgili gömleği ile kombin ettiği, siyah ceketi ve eteği markaları merak ediliyor. Yeni bölümde siyah ceket ve mini etek takımı ile Defne göz kamaştırıyor. Defne kombini hangi markadan, öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Seda kısa kollu mini elbisesi

 

Seda’nın kıyafetleri de şüphesiz ilgi gören dizi kıyafetlerinden oluyor. Seda kısa kollu mini elbisesi ne markadır, fiyat ve hangi mağazadan satın alınır sorularınız yanıtsız kalmıyor.

 

Defne beyaz etek

kiralık aşk 63. bölüm defnenin beyaz eteği

Defne Beyaz Mini Etek Markası

Defne’nin beyaz mini eteği de bu hafta yeni bölümde dikkat çeken Kiralık Aşk kıyafetlerinden biri oldu. Beyaz mini eteğini renkli trikosu ile kombin eden Defne, bu kombinin markasını sorgulatıyor.

 

Defne siyah çizgili gömlek

 

Kiralık Aşk Defne kıyafetlerini beğenenler, satın almak ve mağazasını öğrenmek isteyenler için çizgili gömlek markasını da yayınlıyor olacağız.  Defne çizgili siyah gömleği nereden, galerimizde yayınlanıyor.

 

Defne renkli trikosu

 

Defne altmış üçüncü bölüm kıyafetleri arasında tercih ettiği renk bloklu trikosu markası, fiyatı ve nereden satın alınır dizinin yeni bölümü ardından sayfamızda yayınlanıyor olacak.

 

Defne polar sabahlık

kiralık aşk 63. bölüm defnenin poları

Defne Polar Sabahlık Markası

Kiralık Aşk 2 Aralık kıyafetleri kadar, sabahlık ve pijama modelleri ile de dikkat çeken defne, bu hafta polar sabahlığı ile göze çarpıyor. Defne’nin renkli puantiyeli beyaz sabahlığı markası da sizler için yayınlanıyor olacak.

 

Kiralık Aşk 63. Bölüm 2 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. beyhan dedi ki:

    defnenin 63. bölümde giydiği triko nasıl ala bilirim