Kiralık Aşk 61. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 61. Bölüm kostüm sponsorları

Kiralık Aşk 18 Kasım 61. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları, yeni bölüm kıyafet sponsorları ve Defne (Elçin Sangu) kıyafetleri nereden açıklıyoruz. Kiralık Aşk kıyafetleri satın almak isteyenler için fiyatlarıyla yayınlanıyor.

Kiralık Aşk 61. bölüm kıyafetleri nereden, markaları ve fiyatlarına ulaşmak isteyenler için, Kiralık Aşk kıyafet sponsorlarına galerimizde yer verdik. Kiralık Aşk yeni bölüm kostüm sponsorları galerimizde ve Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızda sizleri bekliyor. Kiralık Aşk 18 Kasım kıyafetleri mağaza bilgileriyle sayfamıza eklendi.

 

Kiralık Aşk 61. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kiralık Aşk Defne kıyafetleri son dönemlerin en çok beğenilen dizi kombinleri arasında yer alıyor. Defne’den sonra dizide şıklığı ile göz kamaştıran bir diğer isim ise Seda oluyor. Kiralık Aşk Seda kıyafetleri de marka ve fiyatlarıyla sayfamızda yayınlanıyor. Kiralık Aşk 61. bölüm kıyafet sponsorlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Defne mavi t-shirt

 

Defne’nin kombini bu hafta oldukça ilginç bulunsa da, yeni bölüm kıyafetleri markaları merak ettirmeden geçmiyor. Defne 61’inci bölümde gömlek ile kombin ettiği t-shirt markasını ve fiyatını merak ettirdi.

 

Defne mavi kot gömlek

kiralık aşk 61. bölüm defne gömleği

Defne Kot Gömlek ve Kemer Markası

Kiralık Aşk altmış birinci bölüm dizi kıyafetleri arasında markası en çok merak edilen Defne’nin kot gömleği oldu. Kahverengi bir kemer ile gömleğini tamamlayan Defne, hangi markadan giyindiğini sorgulatıyor.

 

Defne taba rengi çanta

 

Defne yeni bölüm kıyafet kombinleri kadar, ayakkabı ve çanta markalarını da merak ettiriyor. Defne kot gömlek, t-shirt, etek ve kaban kombinini taba rengi bir omuz çantası ile tamamlıyor.

 

Defne beyaz mini etek

kiralık aşk 61. bölüm defne beyaz eteği

Defne Beyaz Mini Etek Markası

Defne’nin kot gömlek ve beyaz spor ayakkabıları ile kombin ettiği, mini beyaz eteği dikkatlerden kaçmadı. Defne beyaz etek nereden sayfamızdan öğrenebilir, beyaz spor ayakkabısı markası ve fiyatı hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

 

Defne kahverengi kaban

 

Kiralık Aşk 18 Kasım yeni bölüm kıyafetleri arasında Defne’nin giydiği kahverengi kaban modeli de ilgi görüyor. Defne kahverengi kabanı nereden satın alınır, markası nedir ve fiyatı ne kadar tüm sorular yeni bölüm ardından sayfamızda açıklanıyor.

 

Seda çizgili kırmızı triko

kiralık aşk 61. bölüm seda triko

Seda Çizgili Kırmızı Triko Markası

Müjde Uzman’ın şıklığı ile göz kamaştırdığı Kiralık Aşk dizisinde giydikleri hangi markalara ait merak ediliyor. Kiralık Aşk Seda çizgili kırmızı trikosu ile bu hafta nereden giyindiğini merak ettirmeden geçmiyor.

 

Seda tek omuz bordo kazak

 

Seda’nın tek omuz detaylı bordo renk kazağı da markasını merak ettiren Kiralık Aşk kıyafetleri arasında yerini aldı. Seda yakası bant detaylı tek omuz bordo bluzu nereden yayınlanıyor.

 

Kiralık Aşk 61. Bölüm 18 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. seher dedi ki:

    sedanın tek omuz bordo kazağı hangi marka acaba…teşekkürler