Kiralık Aşk 60. Bölüm Kıyafetleri

kiralık aşk 60. bölüm kıyafetleri markası

Kiralık Aşk 60. bölüm kıyafetleri markaları, Defne kıyafet sponsorları ve yeni bölüm kostümleri nereden satın alınır açıklıyoruz. Kiralık Aşk kıyafetleri marka ve mağaza detaylarıyla sayfamızda yayınlanıyor.

Cuma akşamlarını iple çekenler için yeni bölümü ile Kiralık Aşk bomba gibi gelmeye devam ediyorken, dizi kıyafetleri markalarını da fiyat ve mağaza detaylarıyla açıklamaya devam ediyoruz. 60 Bölüm Kıyafetleri Markası 11 Kasım 60. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, sayfamızda açıklanıyor. 60 Bölüm Kıyafetleri Markası 11 Kasım kıyafetleri sponsorlarını öğrenmek için bizi takipten ayrılmayın.

 

Kiralık Aşk 60. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kiralık Aşk 60’ıncı bölümde giyilen kıyafetlerin kostüm sponsorlarına sayfamızda yer vermeden geçmiyoruz. Kiralık Aşk kıyafet sponsorları her hafta olduğu gibi, 11 Kasım yeni bölümde de sizlerle paylaşılıyor. Defne nereden giyiniyor, ne kadara giyiniyor merak edenler için detaylar sayfamızda.

 

Defne deri ceket

 

Defne’nin giyimleri diziyi yakından takip edenlerin oldukça dikkatini çekiyor. Defne kıyafet markalarına her hafta yer verdiğimiz gibi, bu hafta da deri montu markasını açıklıyoruz. Defne deri ceketi nereden sorusunun yanıtı galerimizde yayınlanıyor olacak.

 

Seda bordo bluz siyah pantolon kombini

kiralık aşk 60. bölüm seda bluz ve pantolon

Seda Bordo Bluz Siyah Pantolon Markası

Kiralık Aşk Seda kıyafetleri de her hafta ilgi görmeye devam ediyor. Seda’nın giymiş oldukları kadar, kullandığı takı ve aksesuar modelleri de göz kamaştırıyor. 60’ıncı bölümde Sedayı bordo omuz detaylı bluzu ve siyah pantolonu ile görüyoruz.

 

Derya beyaz desenli elbise

 

Derya’nın ispanyol kol detayına sahip beyaz elbisesi çok şık görünüyor. Derya beyaz desenli elbisesi ile bu hafta göz kamaştırıyor. Derya elbise markası ve fiyatı hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

 

Sinan gri ceket ve mavi t-shirt

kiralık aşk 60. bölüm sinan gri ceketi

Sinan Gri Ceket Markası

Sinan’ın ceket ve t-shirt kombinleri yeni bölümde gözden kaçmıyor. Sinan’ın gri ceketi ve mavi t-shirt markalarına sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

 

Ömer hırka

 

Ömer’in takım elbise modelleri her hafta ilgi gören Kiralık Aşk dizi kıyafetleri başında yer alırken, günlük kombinleri de gözden kaçmıyor,markasını merak ettiriyor. Ömer hırkası markası da bunlardan bir tanesidir.

Kiralık Aşk 60. Bölüm 11 Kasım Kıyafetleri

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Yasemin dedi ki:

    Müjde uzman kiralık aşk 60 bölüm giydiği krem lacivert çizgili kazak markası öğrenebilirmiyim? Teşekkürler