Kiralık Aşk 6. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 6. bölüm 25 temmuz dizi kıyafetleri markası, Kiralık Aşk yeni bölüm ve son bölüm kıyafetlerinin markası Defne ve Ömer kıyafetleri Yasemin elbise modelleri ve Neriman bluz ile Sinan pantolon kombinleri sayfamızda.

Severek her hafta izlediğimiz Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri markalarını da merak edenlerimizin sayısı oldukça fazla. Kiralık Aşk yeni bölüm kıyafetleri arasında Defne elbiseleri ve Ömer takım modelleri dikkat çekecek. Kiralık Aşk 6. bölümü ile
25 Temmuz akşamı ekranlarda olacak.

Elçin Sangu (Defne) omuzları pencereli mavi mini elbisesi

Elçin Sangu (Defne) omuzları pencereli mavi mini elbisesi

Kiralık Aşk Defe kıyafetleri

Kiralık Aşk dizisi 6. bölümde Elçin Sangu mavi elbisesi ile dikkat çekiyor. Defne’nin mavi omuzları açık mini elbisesi şıklığı ile göz doldururken, siyah kruvaze kesim elbise modeli de yeni yaz modasında trendler arasında dikkat çekiyor. Defne’nin bluz ve mini etek modelleri de her hafta olduğu gibi bu son bölümde de sevilen dizi kıyafetleri arasında şıklığı ile göz doldurmaya devam edecek.

Kiralık Aşk Ömer kıyafetleri

Barış Arduç’un yakışıklılığı ile genç kızların gönlünü fethettiği aşikar. Dizide bir iş adamını canlandıran Barış Arduç’un t-shirt, gömlek ve ceket modelleri birçok erkeğin dikkatini çekiyor. Ömer 6. bölümde giydiği dizi kıyafetleri ile genç erkeklerin ve spor yapmayı sevenlerin tarzına dokunacak. Ömer’in siyah atlet ve şort kombini, sportif tarzda takınan beylerin beğenisini kazanacak. Ömer’in giydiği beyaz t-shirt, mavi ceket kombini ve bej pantolon modeli de işkolik erkeklerin gözünden kaçmayacak bir kombin.

Kiralık Aşk Yasemin kıyafetleri

Ömer’i kazanmaya çalışan Yasemin karakterine hayat veren Sinem Öztürk, özellikle de dizide giydiği elbise modelleri ile Defne’nin bile şıklığını geri plana itebiliyor. Birbirinden şık ve özel tasarım marka kıyafetleri Yasemin 6. bölümde de şıklık içinde.

Kiralık Aşk Sinan kıyafetleri

Salih Bademci dizi kıyafetleri ile beğeni kazanan bir diğer erkek oyuncu oluyor. Kiralık Aşk son bölüm kıyafetleri arasında Sinan’ın giydiği sade ve desenli gömlek modeli, pantolon kombinleri ve ceket takımları şıklığı ile göz dolduracak. Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri arasında son dönemlerin en şık giyinen erkek oyuncuları başında geldiğini söylemek sanırım yanlış olmaz.

Kiralık Aşk 25 Temmuz 6. Bölüm Kıyafetleri Markası

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok