Kiralık Aşk 50. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 50. bölüm dizi sponsorları

Kiralık Aşk 50. bölüm dizi sponsorları, Defne yeşil gömlek ve mavi elbise markası ile fiyatı. Kiralık Aşk 10 Haziran dizi kıyafetleri satın al. Elçin Sangu kombinleri.

Kiralık Aşk dizisinin 50’inci bölümünde giyilen dizi kıyafetleri markalarını merak eden ziyaretçilerimiz için, hem marka hem de fiyat bilgilerini paylaşmaya devam ediyoruz. 10 Haziran Kiralık Aşk 50. bölüm dizi sponsorları ile birlikte, mağaza ve satın al bilgileri de güncellenmeye devam ediyor.

 

Kiralık Aşk 50. Bölüm Özeti

 

Ömer dedesi ile yaşadığı tatsızlıktan sonra işler karışıyor. Yüzüklerin takılıp takılmayacağı muammadır. Ömer’in ortadan kaybolması ile Defne çılgına dönüyor. Her tarafta Ömer’i deli gibi arayan Defne, çok üzülüyor.

 

Bir taraftan da Defne Ömer’in hayatıyla ilgili yeni şeyler öğrenmesiyle birlikte bir aşk sınavına tabi kalıyor. Ömer ve Defne için yüzleşme zamanıdır. Sinan ve Yasemin tarafında da bir sınav oluyor.

 

Kiralık Aşk 50. Bölüm Kıyafetleri Markaları

 

Defne yeşil gömlek

kiralık aşk 50. bölüm Elçin Sangu gömlek sponsoru

Elçin Sangu (Defne) yeşil gömlek markası: “Zara”

Defne’nin 50’inci bölümde giydiği uzun kol cep detaylı yeşil renk gömlek markasını merak edenler için açıkladık. Defne’nin yeni bölümde giydiği yeşil gömlek Zara markadır. Zara online mağazada bu gömleğin pembe rengini de bulabilirsiniz.

 

Defne mavi elbise

 

Defne’nin bu hafta şıklığı ile göz kamaştırmasını sağlayan kıyafetlerinden biri de, mavi elbisesi oluyor. Defne mavi elbise Museum markadır. Museum marka elbisesi ile Defne çok şık görünüyor. Dağınık topuz saç modeli ile de beğeni topluyor.

 

Defne desenli pantolon

 

Defne geçtiğimiz hafta yeşil bluzu ile desenli bir pantolon kombin etmişti. Defne’nin bu kombininde göze çarpan desenli pantolon markasını öğrenmek isteyenler için açıkladık. Defne renkli pantolonu Hyperion markadır.

 

Kiralık Aşk kalp kolye

Kiralık Aşk kolyeler

Kiralık Aşk kalp kolye markası: “Lidyana”

Kiralık Aşk dizisinde kullanılan kolye modelleri çok beğeniliyor. Özellikle Defne (Elçin Sangu) kolyeleri marka ve fiyatı merak ediliyor. Kiralık Aşk dizisine damga vuran kolye modellerinden biri de, kalp kolyedir. Lidyana mağazalarında Kiralık Aşk kalp kolyeyi bulabilir, satın alabilirsiniz.

 

Ömer lacivert sweatshirt

 

Barış arduç (Ömer) kıyafetleri Kiralık Aşk dizisini seyredenler tarafından markasını merak ettiren dizi kıyafetleri arasında. Kiralık Aşk dizi sponsorlarını öğrenmek için can atanlarla, Ömer sweatshirt marka ve fiyat detayına da yer verilmeye çalışacaktır.

 

Neriman siyah elbise ve beyaz inci uzun kolye

 

Neriman siyah elbisesini beyaz uzun dolama inci kolyesi ile kombin ederek şıklığa imza atıyor. Her hafta şık kıyafet tercihleri yapan Neriman, bu hafta da kombini ile çok beğeniliyor.

 

Kiralık Aşk 50. Bölüm 10 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. ısıll dedi ki:

    Sudenin giydiği püsküllü kot ceket twistte o renk yok başka markamı

  2. Ceren dedi ki:

    50. Bölümde kullandığı siyah çantanın markası nedir ?