Kiralık Aşk 49. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 49. bölüm 3 Haziran dizi kıyafetleri markaları. Defne bileklikleri markası. Defne yeşil gömlek ve elbise ne marka. Yeni bölüm dizi kıyafetleri.

Kiralık Aşk dizisinin 49. bölüm kıyafetleri markaları açıklanıyor. Kiralık Aşk yeni bölümde Elçin Sangu kombinleri ne marka ve yeni bölüm dizi sponsorları için galerimize göz atabilir ya da Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızdan da öğrenebilirsiniz.

 

Kiralık Aşk 49’uncu bölümde Defne kıyafetleri göz kamaştırıyor. Her hafta giyimleri ile dikkat çeken Defne, bu hafta da kombinleri ve takı modelleri ile hangi markadan giyindiğini merak ettiriyor. Elçin Sangu kolyeleri son dönmeleri damga vuruyor.

 

Kiralık Aşk 49. bölüm kıyafetleri markaları

 

Defne çizgili t-shirt ve kot salopet kombini

 

Defne’nin 3 Haziran 49. bölümde giydiği bordo renk çizgi detaylı tişört modeli dikkat çekiyor. Defne çizgili t-shirt modelini kot salopeti ile kombinliyor. Şıklığı ile göz kamaştıran Defne’nin giydiği çizgili tişörtü ve kot salopeti markası ile fiyatı açıklanıyor.

 

Defne yeşil gömlek elbise

Kiralık Aşk 49. bölüm Elçin Sangu yeşil gömlek markası

Defne yeşil gömlek elbise modeli

Defne’nin giydiği yeşil gömlek elbise de oldukça şık. Defne kombinleri ve takıları markaları için galerimize göz gezdirebilirsiniz. Defne yeşil gömlek elbise markası, fiyatı ve hangi mağazada satıldığına dair detaylar galerimize eklendi.

 

Defne çizgili lacivert t-shirt 

 

Defne’nin giydiği çizgili lacivert t-shirt modeli, kolyeleri ile şık bir kombin oluşturuyor. Defne lacivert çizgili tişört markası ve fiyatı da dizi kıyafetleri sayfamızda açıklanıyor. Defne’nin kullandığı kolye modelleri takı sponsorları için de bizi takipten ayrılmayın.

 

Defne kot ceket

Kiralık Aşk 49. bölüm Elçin Sangu kot ceket markası

Defne bordo çizgili tişört ve salopet modeli

Defne çizgili bordo tişört ve kot salopet kombinini kot ceketi ile tamamlıyor. Defne mavi kot ceket modeli ne marka ve satın almak isteyenler hangi mağazada bulabilirler, detayları kostüm sorumlusundan öğrenip sizlerle paylaşmış olacağız.

 

Koray baykuş desenli yeşil t-shirt

 

Koray’ın giydiği tişört modelleri Kiralık Aşk dizi kıyafetleri arasında dikkat çekiyor. Koray yeşil baykuşlu tişört markası ile fiyat bilgileri için galerimizden de bilgi edinebilirsiniz.

 

Defne siyah t-shirt ve desenli tayt kombini

 

Defne kombinleri arasında siyah tişört modeli ve desenli tayt modeli ile oluşturduğu kombin de dikkatleri üstünde topluyor. Defne’nin siyah siyah tişörtü kısa kol ve geniş yakalı. Defne’nin giydiği desenli taytta son dönemlerin moda kıyafetlerinden biri oluyor.

 

Kiralık Aşk 49. Bölüm 3 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 Yorum

 1. Gurbet dedi ki:

  Ben defneinin gıydı ayakkabı metal ettim Ömer’in bir anda öptü sahnede kahve rengı kısa botlu merak ettim markasını ve fiyatı

 2. Zeynep dedi ki:

  Kot ceketlerin markasini aciklar misiniz

 3. Ayc dedi ki:

  Kız istemede giydiği mavi elbisenin de bilgilendirmesini yapabilir misiniz

 4. Anonim dedi ki:

  Ben turkan hanim isteme merasimindeki gömleği ji merak ettim .