Kiralık Aşk 48. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk yeni bölüm dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları sayfamızdan duyuruluyor. Kiralık Aşk 27 Mayıs yeni bölüm Defne kıyafetleri ve kombinlerine galerimizden göz atabilirsiniz.

Kiralık Aşk dizisinin 48. bölümünde giyilen kıyafetleri ile Defne şıklığından söz ettirmeyi başarıyor. Kiralık Aşk Defne kıyafetleri 27 mayıs 48’inci bölümde de ne marka olduğunu merak ettiriyor. Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızdan, dizinin sponsor markaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Defne karakteri ile giydiği kıyafetlerin markaları hakkında merak ettiriyor. Kiralık Aşk 48. bölüm kıyafetleri arasında Defne kombinleri ile beğeni kazanıyor. Defne’nin hangi markadan giyindiğini galerimizden öğrenebilir, Kiralık Aşk yeni bölüm dizi sponsorları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Defne desenli beyaz fular

 

Defne bu hafta şıklığı ile beğeni topluyor. Defne’nin giydiği beyaz gömlek, şort ve kot ceket kombini ile kullandığı desenli fularının markası merak ediliyor. Defne desenli fular markası hakkında detaylara ve fiyat bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Defne kot ceket

Defne giyimleri ile Kiralık Aşk dizisinde göz kamaştırıyor. Şıklığı ile beğeni kazanan Defne bu hafta kot mont kombini ile ekranlarda boy gösteriyor. Defne denim ceket markasını sayfamızda açıklamaya çalışacağız.

Defne denim ceket markasını sayfamızda açıklamaya çalışacağız.

Defne kot mont modeli ile dikkat çekiyor. Kiralık Aşk dizi kıyafetleri ile beğeni kazanan Defne’nin bu hafta giydiği kombin, diziyi izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Defne kot ceket modelini, beyaz gömlek ve siyah mini bol kesimli şortu ile kombin ediyor.

 

Defne beyaz gömlek

 

Defne bu hafta sade bir şıklıkla karşımızda. Defne’nin beyaz gömlek modeli, yeni sezonda birçok markanın koleksiyonları arasında rastlayabilirsiniz. Defne kombinini beğenenler, kot montu ve siyah şortu ile kullandığı beyaz gömlek markasını sorgulatıyor.

 

Defne siyah mini şort

Defne denim ceket ve beyaz gömlek kombini ile kullandığı siyah mini bol kesimli şortu da yeni bölümde dikkatlerden kaçmayan dizi kıyafetlerinden oldu. Defne siyah şortu beğeni kazanırken, kombini Elçin Sangu'nun güzelliği ile buluşuyor.

Defne siyah şortu beğeni kazanırken, kombini Elçin Sangu’nun güzelliği ile buluşuyor.

Defne’nin yeni bölümde giydiği siyah şort markası hakkında da sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Defne’nin şıklığı ile gözlere hitap ettiği bu şortun fiyatı kaç TL’dir, öğrenmek için sayfamızdan ayrılmayın.

 

Defne beyaz tişört ve gri kot pantolon

 

Defne kombinleri arasında kırk sekizinci bölümde dikkat çeken beyaz tişört ve gri jean kombini markasını ve fiyatını sorgulatıyor. Defne gri kot pantolon ne marka, üzerine giydiği beyaz t-shirt fiyatı sizlerle paylaşılacaktır.

 

Kiralık Aşk yeni bölüm kıyafetleri hakkında, dizisinin kostüm şefi ve asistanları bizleri bilgilendirdikçe sayfamızda açıklanacaktır. Kiralık Aşk 48. bölüm dizi sponsorları facebook, twitter ve instagram sayfalarımızdan da takipçilerimize duyurulacaktır. Bizi sosyal medyadan da takip ederek dizilerin markaları ve fiyatları hakkında bilgilenebilirsiniz.

 

Kiralık Aşk 48. Bölüm 27 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok