Kiralık Aşk 46. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 46. bölüm 13 mayıs dizi kıyafetleri ve markaları, Defne beyaz trençkot bluz ve siyah topuklu markası açıklanıyor. Yasemin kırmızı ceket ve pantolon, çanta markaları Sinan beyaz ceket yeni bölüm Kiralık Aşk dizi sponsorları sayfamızda açıklanıyor.

Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri markaları, Defne kolye markası ve yeni bölüm dizi sponsorları hakkında tüm detaylar Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızda sizlerle buluşuyor. Kiralık Aşk 46. bölüm dizi kıyafetleri markası ve fiyat bilgileri için galerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

 

Defne beyaz trençkot

 

Kiralık Aşk dizisinin Defne’si Elçin Sangu dizi kıyafetleri ile beğeni toplamaya devam ediyor. Kiralık Aşk 13 Mayıs yeni bölümde Defne beyaz trençkotu ile dikkat çekiyor. Defne’nin giydiği beli kemerli beyaz trençkot ne marka diye merak edenler için, sayfamızda detaylara yer veriyoruz.

 

Defne mavi taşlı halka kolyesi

 

Defne’nin yeni bölümde mavi taşlı kolyesi de beğeni topluyor. Geçtiğimiz hafta kırmızı taşlı elma kolyesi ile dikkat çeken Defne, bu hafta da mavi taşlı halka kolyesi ile gözden kaçmıyor. Defne’nin kırmızı elma kolyesi markası ve fiyatına Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Defne topuklu siyah bot

Defne kombinleri arasında dizi kıyafetleri yanı sıra ayakkabı modelleri de gözlerden kaçmıyor. Defne siyah topuklu botları ne marka, dizi modasını yakından takip edenler için sayfamızda açıklanıyor.

Defne siyah topuklu botları ne marka, sayfamızda açıklanıyor.

Defne’nin beyaz bluz, ceket ve siyah etek ile kombin ettiği topuklu siyah botları markasını ve fiyatını da açıklıyoruz. Kiralık Aşk kostüm sorumlusu bizlerle markaları paylaştıkça, bizde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Yasemin kırmızı çanta

 

Yasemin kırmızı ceket ve pantolon takımı ile kombin ettiği kırmızı çantası da dikkatlerden kaçmıyor, gözlere şıklığı ile hitap ediyor. Kiralık Aşk kırk altıncı bölüm Yasemin kırmızı çanta dizi sponsoru da açıklanıyor.

 

Sinan beyaz ceket

 

Sinan da (Salih Bademci) Kiralık Aşk dizisinde giyimleri ile dikkat çeken, erkek giyim modasını yönlendiren isimlerden biri. Sinan beyaz ceket ve gri t-shirt kombini ile gözlere şıklıkla hitap etmekte. Sinan’ın giydiği beyaz ceketli kombini markasını öğrenmek isteyenler için açıklıyoruz.

 

Yasemin kırmızı ceket ve pantolon

Yasemin kombinlerini dikkatle takip edenler, bu hafta yeni bölümde giydiği kırmızı ceket ve pantolon kombinini de çok sevecekler. Yasemin kırmızı ceket ve pantolon takım markası detayları sizlerle olacak.

Yasemin kırmızı ceket ve pantolon takım markası detayları sizlerle buluşuyor.

Yasemin’in (Sinem Öztürk) yeni bölümde giydiği kırmızı ceketi ve pantolonu kombini de oldukça şık. Tam bir iş kadını edasında olan sinem Öztürk’ün giydiği kırmızı ceketli pantolonlu takım ne marka sizler için açıklıyoruz.
 

Yasemin gri gömlek ve pantolon kombini

 

Yasemin’in 46’ıncı bölümde giydikleri arasında şıklığı ile beğeni kazanan bir diğer kombini de, gri gömleği ve pantolonu. Yasemin gri gömlek markası, pantolon ne marka sorularınızda dizi kıyafetleri ekibi tarafından yanıt buluyor.

 

Kiralık Aşk 46. Bölüm 13 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok