Kiralık Aşk 45. Bölüm Kıyafetleri

45 bölüm kıyafetleri markası 6 mayıs

Kiralık Aşk 45. bölüm 6 mayıs Defne yeşil croptop markası nedir, Yasemin gömlek ve şort takımı markaları ve Ömer yakalı tişört ne marka takı ve dizi sponsorları sizlerle buluşuyor.

Kiralık Aşk dizisi 6 mayıs 45’inci bölüm dizi kıyafetleri markasını merak eden, dizi modası dünyasını yakından takip eden Elçin Sangu ve Barış Arduç nereden giyiniyor sorularına yanıt arayanlar için yeni bölüm dizi sponsorlarına galerimizde yer veriyoruz. Kiralık Aşk sayfamızda dizi ile alakalı tüm bilgilere erişebilir ve aynı zamanda Kiralık Aşk 45. bölüm kıyafetleri markası detaylarına da ulaşabilirsiniz.

 

Defne siyah deri ceket

 

Defne’nin 6 mayıs yeni bölümde dikkat çeken kombinleri markalarına ilk olarak siyah deri ceketi ile başlıyoruz. Defne geniş yakalı ve manşetli siyah deri ceketi ile şık bir kombine imza atıyor. Defne’nin 45. Bölüm deri montu markası da ilerleyen saatlerde sayfamızda sizlerle buluşacaktır.

 

Defne yeşil kısa kol croptop

Defne 6 Mayıs 45. bölümde yeşil kısa kol sıfır yaka croptop modeli ile şıklık içinde. Üstelik Defne yeşil bluzu ne marka sizlerle paylaşıyor olacağız.

Defne 6 Mayıs 45. bölümde yeşil kısa kol sıfır yaka croptop modeli ile şıklık içinde.

Defne kırk beşinci bölümde Star TV ekranlarında şıklığı ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Defne’nin Star TV’de 45. Bölüm yayınlanan Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri arasında beğeni toplayan kıyafetlerinden biri de, yeşil kısa kol croptopu oluyor. Defne croptop modelini kalpli zincir kolyesi ile tamamlıyor.

 

Defne kalpli zincir kolye

 

Kiralık Aşk Defne kıyafetleri kadar ilgi gören takı modelleri sponsorlarına da sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. Defne’nin yeşil croptop bluzu ile kullandığı ucunda kalp figürü bulunan zincir dore renkli kolyesi ile dikkatlerden kaçmıyor. Defne kalpli kolye ne marka meraklısı için açıklanacaktır.

 

Yasemin kot görünümlü metalik mavi gömlek ve şort takımı

Yasemin Kiralık Aşk dizisi 45. bölümde kot görünümlü metalik parlak mavi gömlek ve kot şort kombini ile dikkatleri çekiyor. Yasemin kombini markaları açıklanacaktır.

Yasemin  parlak mavi gömlek ve kot şort kombini ile dikkatleri çekiyor.

Sinem Öztürk kombinleri ile Kiralık Aşk dizisinde beğeni toplayan bir isim. Yasemin bu hafta giydiği şortlu gömlekli kombin takımı ile göz kamaştırıyor. Yasemin metalik mavi kot görünümlü gömlek ve şort takımı ile çok. Yasemin beyaz bluz ve ayakkabı, metalik çanta ile bu kombinini tamamlıyor.

 

Ömer yakalı triko tişört

 

Ömer’in bej rengimdeki yakalı düğme detaylı ve kısa kollu t-shirt modeli de erkek modasının yeni trendlerinden biri. Ömer tişörtü markası hakkında ve fiyat bilgisini galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Sude beyaz tişört, dizi yırtık pantolon ve siyah yazlık ayakkabı

 

Sude’nin yeni bölümde giydiği beyaz önü yazılı tişört modeli son dönemlere damga vuran moda kıyafetlerden biriyken, giydiği dizi yırtık pantolon da uzun süre trendini koruyor. Sude siyah ayakkabısı ile bu kombinini tamamlıyor.

 

Kiralık Aşk 45. Bölüm 6 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok