Kiralık Aşk 41. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 41. bölüm 8 Nisan kıyafetleri markası, yeni bölüm Defne kahverengi yelek markası ve kırmızı ekose gömlek ne marka Yasemin beyaz yelek Sude beyaz gömlek markaları da sizlerle buluşuyor.

Kiralık Aşk 41. bölüm kıyafet markaları, yeni bölüm Defne giyimleri 8 Nisan Kiralık Aşk dizi sponsorları sayfamızda sizlerle paylaşılmaya devam ediyor. Kiralık Aşk 41’inci bölümde Elçin sangu kıyafetleri beğeni kazanıyor. Son bölümlerde giydikleri ile dikkat çeken Defne, takı modelleri ile de şıklığını tamamlıyor ve göz kamaştırıyor.

 

Kiralık Aşk 41’inci bölümde Defne kahverengi yeleği ile çok şık görünüyor. Defne Mango marka desenli elbisesini kahverengi yeleği ile kombin ederek şıklığa imza atıyor. Defne yelek markasını sizlerle galerimizde ve Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızda paylaşıyoruz.

 

Defne kırmızı ekose gömleği modelini de beğenenler için de markalarını sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Defne lacivert mont modeli markasını da açıklıyoruz. Defne kıyafetleri yeni bölüm markası hakkında detaylara sayfamızdan ulaşırken, Yasemin ve Sude giyimleri markasını da açıklıyoruz.

 

Yasemin  41. bölümde ekru renk yeleği ile çok hoş görünüyor. Yasemin kabana benzeyen yeleği ile göz kamaştırıyor. Sude ise beyaz gömlek modeli ile şıklığa imza atıyor. Sude beyaz beli kemerli gömleği ne marka sizlerle oluyorken, Ömer açık gri kazak modeli markası hakkında da detayları paylaşıyoruz.

 

Kiralık Aşk 41. Bölüm 8 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. K :-) A HAYRANI dedi ki:

    kıyafetlerine de onlara da bayılıyorum ti amo kiralık aşk