Kiralık Aşk 32. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 32. bölüm 5 Şubat kıyafetleri markası yeni bölüm dizi sponsorları Defne yeşil kazak siyah ceket gri kazak kot etek markası Defne tayt ve spor ayakkabısı Sude mont ve Yasemin elbiseleri markası Ömer (Barış Arduç) gömlek ve takım ne marka açıklanıyor.

Cuma akşamlarına damga vuran Star TV dizisi Kiralık Aşk yeni bölüm dizi sponsorları ile galerimizde ve Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızda paylaşılıyor. Kiralık Aşk 32. bölümde Defne giyimleri, Elçin Sangu kıyafetleri markaları ve 32’inci bölüm dizi kıyafetleri markası merak edilenler her detaya galerimizden ulaşabileceksiniz.

 

Kiralık Aşk Defne 32. bölüm kıyafetleri markaları

 

Defne’nin yeni bölümde giydiği kazaklar, pantolon, ayakkabı ve çanta kombinleri şıklığı ile beğeni topluyor. Son dönemin en trend kıyafetlerini ve en tarz takılarını kullanan Defne, 32’inci bölümde koyu mavi kazağı, gri bol kesimli v yaka kazağı ve açık gri triko kazak kombinler ile dikkat çekiyor. Defne giydiği krem rengi pantolon modeli ile de beğeni topluyor. Vücuduna tam oturan bir pantolon tercihi yapan defne, bu pantolonu koyu mavi kazak ile kombin ediyor.

 

Defne’nin 32. bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer kombini de, gri bol kesimli v yaka kazak ile kot etek tercihleri oluyor. Defne mini kot etek ve gri trikosu oldukça yakışmış. Defne açık gri kazak, tayt ve spor ayakkabı ile de sportif tarzda gözlere hitap ediyor. Elçin sangu 32. bölüm dizi giyim sponsorlarına galerimizden göz atabilirsiniz.

 

Defne’nin boğazı dökümlü yeşil kazak ve siyah ceket kombini de iş hayatında şıklığa önem verenlerin beğenilerini kazanıyor. Defne’nin açık gri kazak, tayt kombini, yeşil kazak ve siyah blazer ceket kombinlri otuz ikinci bölümde dikkatleri çeken kombinler olacak.

 

Yasemin ve Sude kıyafetleri de beğeni topluyor. Sinem Öztürk ve Melisa Şenolsun’un tercihleri de Kiralık Aşk dizisini yakından takip eden bayanların ilgisini çekiyor. Sude’nin giydiği mont ve deri ceket kombinleri ilgi görüyor. Yasemin farklı giyim tarzı ile gözlere şık bir şekilde hitap ediyor. Son bölümde Yasemin renkli kürk yeleği, Sude deri ceketi, gri sweatshirt modelleri ile karşımıza çıkmıştı.

 

Kiralık Aşk 32. Bölüm 5 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok