Kiralık Aşk 28. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk Defne kot elbise markası siyah kolları tül bluz ne marka Ömer ceket gömlek ve kazak dizi sponsorları 28 bölüm 8 ocak giyimleri arasında dikkat çeken takılar, elbiseler, ayakkabı ve çantalar markaları ile paylaşılıyor.

Kiralık Aşk dizisinde giydiği kıyafetler ile dizi modasının göz bebeği haline gelen Elçin Sangu, 28’inci bölümde giydikleri dizi kıyafetleri markalarını merak ettirmeye devam ediyor. Defne kot elbisesi, kolları siyah tülden bluzu ile oluşturduğu kombinleri ile Kiralık Aşk 28’inci bölüm pür dikkat izlenecek.

 

Defne kot elbisesi markasını galerimizde açıkladık. Uzun süredir merak edilen siyah renk kolları tül bluzunun markasını da sizlerle paylaştık. Defne kazak ve ayakkabı modelleri dizi sponsorlarına da yer vermeye devam ediyoruz.

 

Ayrıca Defne bileklikleri ile Kiralık Aşk dizisinin izleyicisini mest ediyor. Kiralık Aşk Defne, bilezik modelleri markaları ve fiyatları için takipten ayrılmayın.

 

Ömer (Barış Arduç) özellikle ceket ve kazak kombinleri ile gözde oluyor. Ömer mor ceket, siyah t-shirt ve triko desenli kazak kombinleri markalarına ulaştıkça sizlerle de paylaşıyor olacağız.

 

Sinan kadife ceketi ile bu hafta 8 Ocak yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çekiyor. Sinan mavi gömlek ve siyah kadife ceket ile pantolon kombini markası bize bildirildiği zaman sayfamızda açıklıyor olacağız.

 

Neriman kıyafetleri de yaşıtları tarafından beğeni kazanıyor. Neriman 28. bölümde yakası ve omuz kısımlarından göğsüne kadar inen desende beyaz gömleği ile çok şık. İz ve Sude elbiseleri, tulum ve ayakkabı, takı sponsorları da açıklanacak.

 

Kiralık Aşk 28. Bölüm 8 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Hatice dedi ki:

    Yasemin’in 28. Bölümde giydiği siyah boğazlı kazağın markasını öğrenebilir miyim acaba