Kiralık Aşk 2. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 26 Haziran Cuma akşamı 2. bölümü ile Star TV ekranlarında birbirinden güzel dizi kıyafetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Kiralık Aşk Elçin Sangu kıyafetleri 2. bölümde daha çok beğeni kazanacak. Özellikle de Defne yeşil elbisesi ile göz kamaştıracak. Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri markalarına da yer vermeye çalışacağız.

Kiralık Aşk 26 Haziran Cuma akşamı 2. bölümü ile Star TV ekranlarında birbirinden güzel dizi kıyafetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Kiralık Aşk Elçin Sangu kıyafetleri 2. bölümde daha çok beğeni kazanacak. Özellikle de Defne yeşil elbisesi ile göz kamaştıracak. Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri markalarına da yer vermeye çalışacağız.

Elçin Sangu (Defne) omuzları açık şifon beyaz bluz modeli ve mini denim şort

Elçin Sangu (Defne) omuzları açık şifon beyaz bluz modeli ve mini denim şort

Defne kataolog çekimlerinde giydiği şık kıyafetleri ve güzelliği ile Ömer’in aklını başından almaya çalışırken, sakarlıklarıyla tüm çekimi mahvetmeyi de başarır. Neriman ise, Defne’ye akıl vermeye devam eder. Ancak yine de Ömer, Defne’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlar.

Gerçek adı Barış Arduç olan Ömer’in kıyafetleri de çok beğeniliyor. Tarzı ile birçok genç kızın aklını başından alan Ömer’in 2’inci bölümde taktığı güneş gözlüğü yeni sezonda trend gözlük modelleri arasında yer alacak. Ömer beyaz t-shirt ve beyaz pantolon kombini de kendisine çok yakışmış.

Defne’nin akıl hocası ve en büyük yardımcısı, aynı zamanda Ömer’in yengesi Neriman kıyafetleri de Kiralık Aşk kıyafetleri arasında yaz sezonun en trend yazlık kıyafetlerini tercih ediyor. 26 Haziran akşamı yayınlanacak yeni bölümde Neriman’ın giydiği desenli şifon bluz, yakası taş detayı ile ilgi çekiyor. Altına giydiği kırmızı pantolon ve tercih ettiği kırmızı çantası ile çok hoş bir kombin olmuş.

Yasemin (Sinem Öztürk) kıyafetleri de bir hayli ilgi görmekte. Yasemin beyaz yeleği, desenli elbisesi çok şık. Aynı zamanda Sinan (Salih Bademci) desenli gömlek, beyaz pantolon ve converse ayakkabı kombini ile de şıklığını konuşturuyor.

Kiralık Aşk 2. Bölüm 26 Haziran Dizi Kıyafetleri Markaları

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    çok güzelsiniz

  2. taner çamlıöz dedi ki:

    güzel