Kiralık Aşk 19. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk Defne mor deri ceket ve beyaz bluz, siyah pantolon, bileklik yüzük kolye markaları 19 bölüm dizi sponsorları İz bluz yelek kolye markası Yasemin elbiseleri Sude dantelli bluz nereden kim nereden giyinmiş dizi modası tutkunları ile paylaşıyoruz.

Kiralık Aşk yeni bölüm dizi kıyafetleri, 19’uncu bölüm dizi sponsorları ve defne giyimleri takı sponsorları her hafta sizlerle buluşuyor, merak ettiğiniz Kiralık Aşk kıyafetleri markasını öğrenmenizi sağlıyor, satın almanıza yardımcı oluyoruz. Kiralık Aşk 19. bölüm dizi kıyafetleri ile Elçin Sangu, Leyla Lydia Tuğutlu ve Sinem Öztürk gömlek, bluz, elbise, yüzük, kolye, çanta, ayakkabı ve bilezik modelleri ile, t-shirt ve ceketleri ile dikkat çekiyor Kiralık Aşk izleyenlerini şıklıkları ile mest ediyor.

 

Kiralık Aşk 19’uncu bölümü ile 30 Ekim’de Star TV ekranlarında yer alırken Defne mor deri ceketi, beyaz bluz ve siyah pantolon kombini ile beğeni toplayacak. Defne takıları markaları merak edilecek ve ehr hafta olduğu gibi sayfamızda yanıt bulacak. Kiralık Aşk son bölümde Defne’nin giydiği payetli mor cekette dikkat çekecek.

 

Elçin Sangu (Defne) mor ceketi markası: "Fabrika"

Elçin Sangu (Defne) mor ceketi markası: “Fabrika”

Yasemin sarı deri montu ve siyah kilim desenli çantası ile dikkat çekiyor. Yasemin’in giydiği pile detaylı elbisesi de ilginç tasarımı ile göze çarpıyor. İz’in giydiği siyah kot ceket ve siyah deri mont modelleri de oldukça hoş. İz beyaz bluz ve önü moon child yazılı t-shirt modeli de markası ne merak ettiriyor.

 

Defne 19. bölümde giydiği beyaz bluz modeli ile çok hoş bir kombin oluşturmuş. Defne’nin giydiği v yakalı dirsek kol beyaz bluz, siyah pantolon ve kemer ile tamamlandı. Üçgen siyah kolye ve siyah bileklik, yüzük takı modelleri ile de Defne giyimleri yine dikkat çekiyor. Defne beyaz bluz markasına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Defne’nin giydiği mor deri ceketi Aşk Yeniden dizisini izleyenler yakından tanır. Daha önce mor deri ceketi Zeynep’te giymişti. Fabrika markasına ait olan bu deri mont oldukça şık. Satın almak için galerimizde resme tıklayın.

 

Sude dantelli bluz kombini ile beğeni topluyor. Sude’nin giydiği siyah dantelli bluz ve deri pantolon birçok kişinin tarzına uyum sağlayacak modellerden biri oluyor. Kiralık Aşk dizisinde Sude giyimlerini beğenenler için, Sude dantelli bluz markasını galerimizde açıkladık.

 

İz’in giydiği siyah kot ceket yeni sezonda sevilen ceket modellerinden biri olacak.İz’in giydiği siyah yelekli kombini de çok hoş. İz siyah yelek markası nedir, dizi sponsorlarını açıkladığımız galerimizde bunun cevabını da bulacaksınız. Kiralık Aşk 20. Bölüm Kıyafetleri sayfamızda yeni markalar ve sponsor bilgileri ile devam edebilirsiniz.

Kiralık Aşk 19. Bölüm 30 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok