Kiralık Aşk 18. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 18. bölüm Defne trençkot, mavi gömlek ve bileklikleri markası, Ömer çizgili takım elbise ve Yasemin bluz siyah tayt kombinleri dizi sponsorları yeni bölümde giyilen Elçin Sangu ve Ömer Arduç kıyafetleri ne marka sayfamızda sizlerle buluşuyor.

Cuma akşamlarının en sevilen dizisi Kiralık Aşk yeni bölüm dizi kıyafetleri, Elçin Sangu giyimleri ve Kiralık Aşk dizi sponsorları sayfamızdaki yerini alıyorken, Defne bileklikleri markaları da galerimizde sizler için açıklanıyor.

 

Kiralık Aşk 18. bölüm kıyafetleri markalarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Kiralık Aşk son bölümde giyilen defne ceketlerinin markalarını yoğun istek üzerine Kiralık Aşk sayfamızda kıyafetler bölümünde açıkladık.

 

23 ekim Cuma akşamı yeni bölümü ekranlarda olacak olan Kiralık Aşk dizisinde 18. bölüm kıyafetleri arasında Defne lacivert trençkot modeli ile dikkat çekiyor. Defne trençkotu ne marka merak edenler için sayfamızda açıklıyoruz. Defne giyimleri arasında bu hafta dikkat çekecek bir diğer kıyafet ise mavi gömleği olacak.

 

Lacivert trençkot modeli ile kombin ettiği mavi gömleği ve jean modeli markalarına sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Defne mavi gömlek ve Defne kot pantolon dizi sponsorları, Kiralık Aşk dizisini yakından takip eden dizi modası tutkunları için Defne’nin kombinleri markalarını galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Son bölüm ünlülerin kıyafetleri arasında Ömer’de triko modelleri ile dikkat çekiyor. Mavi kazağı çok hoş olan Ömer’in giyimleri markasına da yer vermeye çalışıyoruz. Ömer mavi triko markasını da galerimizde açıklamaya çalışacağız. Barış Arduç’un özellikle takım elbiseleri çok seviliyor.

 

Birbirinden şık takım elbiseler ile karizmatik bir iş adamı görünümüne bürünen Barış Aduç, genç kızların akılını başından alıyorken, beylerin ise giyim şıklığına yeni fikirler sunuyor.

 

Ömer çizgili takım, mavi triko kazak ve beyaz gömlek kombinleri ne marka, nereden giyiniyor merak edenlerle paylaşıyoruz. Yasemin’in giydiği kıyafetlerde bayanların ilgisini çekiyor. Yasemin mavi bluz ve deri pantolon kombini ile dikkat çekiyor. Sinem Öztürk kıyafetleri markaları da merak ediliyor. Yasemin kolsuz mavi bluzu markası ve siyah tayt markası merak edenlerle buluşmaya devam edecek.

 

Sinan desenli gömleği, lacivert ceket ve pantolon takımı, gibi şık takım elbise modelleri de markası merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Yeni bölüm Sinan şık takımları, t-shirt ve gömlek kombinleri ile birçok beyin tarzına dokunan seçimlerle şıklığını sürdürüyor. Salih Bademci seçimleri için de galerimize göz atabilirsiniz. Kiralık Aşk 19. Bölüm Kıyafetleri sayfamızdan devam edebilirsiniz.

 

Kiralık Aşk 18. Bölüm 23 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. haccar dedi ki:

    nerimanın 18.bölümde giydiği sarı tunik markası