Kiralık Aşk 13. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 11 Eylül giyimleri, Defne kareli mavi gömleği, Ömer hırka ve t-shirt modelleri, Sinan gömleği, Yasemin mavi yeleği ve Defne şort markası ile defne önü kısa arkası uzun gömlek ve lacivert elbise dizi sponsorları açıklanmaya devam ediyor.

Kiralık Aşk yeni bölüm kıyafetleri, dizi sponsorları ve Defne giyimleri her Cuma akşamı merak ediliyor. Kiralık Aşk 13. bölüm dizi kıyafetleri markaları da sizlerle sayfamızda yer alıyor. Kiralık Aşk son bölümde giyilen Elçin Sangu ve Barış Arduç kıyafetleri beğenileri kazanmaya devam edecek.

Kiralık Aşk on üçüncü bölümde Defne’nin giydiği önü kısa arkası uzun mavi gömlek ve mini desenli şort kombini haftanın şık dizi kıyafetleri arasında yer alıyorken, Defne kuyruklu gömleği ile birçok genç kızın tarzına da dokunmuş olacak. Defne’nin yeni bölüm kıyafetleri arasında giydiği mavi kareli gömleği de dikkatlerden kaçmayacak. Defne kareli mavi gömlek kombini de çok hoş.

Elçin Sangu (Defne) kuyruklu mavi gömleği

Elçin Sangu (Defne) kuyruklu mavi gömleği

Defne son bölüm kıyafetleri arasında beyaz kolsuz bluz, şort ve etek kombinleri ile de beğenilerden kaçmıyor. Ancak tüm bunların yanı sıra Defne lacivert elbisesi içinde çok hoş. Defne sırtı zincirli kolye detaylı lacivert elbisesi içinde göz kamaştırıyor. Defne’nin beğeni kazanan dizi kıyafetleri kadar ayakkabı ve bileklik modelleri de dikkat çekiyor.

Yasemin 13’üncü bölümde giydiği mavi yelek kombini ile nefes kesiyor. Her hafta Sinem Öztürk kıyafetleri ile Kiralık Aşk dizisi fanlarını kendine hayran bırakıyor. Yasemin kıyafetleri bir yana Neriman’da gömlek, elbise, bluz ve pantolon kombinleri ile gençlere taş çıkartıyor, rol çalıyor.

Ömer önü cepli ve yakası düğmeli t-shirt modeli, yeşil gömleği ve lacivert hırkası ile bu hafta şıklığı ile göz kamaştırıyor. Ömer tişört, gömlek ve pantolon kombinleri Barış Arduç’un tercihleri diziyi izleyen beylerin beğenisini kazanıyor. Ömer gibi Sinan da kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Sinan bu hafta kareli gömlek kombini ile çok hoş. Salih bademci dizi kıyafetleri markalarına da sayfamızda ve galerimizde yer veriyoruz.

Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri, Defne giyim sponsorları ve Ömer kıyafetleri markaları için galerimizi gezin. Her hafta olayları ile ekran başına kilitleyen Star TV dizisi Kiralık Aşk, 13’üncü bölümde giyilen kıyafetlerin hangi markaya ait olduğunu öğrendiğimiz zaman bu bilgiyi sizlerle de paylaşamaya devam edeceğiz.  Bizi her Cuma akşamı Kiralık Aşk kıyafetleri markası hakkında bilgilenmek için ziyaret edin.

Kiralık Aşk 13. Bölüm 11 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Berfin dedi ki:

    Lütfen markalarını da paylaşır mısınız?

    • yeşim dedi ki:

      defne ve ömer birbirine çok yakışıyor. inşallah evlenirler. sinanı sevmiyoruz diziden gitsin yaseminle ismail de çok yakışıyor