Kiralık Aşk 12. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 12. bölüm dizi kıyafetleri ve sponsorları, Elçin Sangu mor elbisesi, Barış Arduç takım markası ve Defne bileklikleri ne marka sizlerle sayfamızda 4 Eylül giyimleri paylaşılmaya devam ediyliyor.

Kiralık Aşk son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanırken sizlere Defne ve Ömer’in kıyafetleri markalarını sayfamızda bizde paylaşmaya devam ediyoruz. Kiralık Aşk yeni bölüm kıyafetleri ile 4 eylül günü de dikkat çekecek ve dizi kıyafetleri markalarını merak ettirecek. Kiralık Aşk 12. bölüm Defne’nin elbisesi ve bileklikleri, çanta ve ayakkabıları, Yasemin kıyafetleri ve Ömer takım ile tişört modelleri sizler için galerimizde yer alıyor.

Sinem Öztürk (Yasemin) elbisesi markası: "Ayşen Armağan A2"

Sinem Öztürk (Yasemin) elbisesi markası: “Ayşen Armağan A2”

On ikinci bölümde Defne’nin giydiği mor elbise ve mor elbisesi ile kombin ettiği siyah bileklik takıları ile kahverengi deri çantası şıklığı ile göz kamaştırıyor. Kiralık Aşk Elçin Sangu mor mini elbisesi siyah renk ile harmanlanmış ve özel tasarım olan bu elbisesi Defne siyah renk takılarla kombin etmiş.

12’inci bölümde Barış Arduç’un giydiği takım modeli de birçok beyin dikkatini çekecek şıklıkta. Ömer gri takım modeli markasını galerimizde sizler için açıkladık. İş adamları ve gençlerin dikkatini giyimi ile çeken Ömer, giyim sponsorları hakkında da herkesi merak içinde bırakmaya devam ediyor.

Kiralık Aşk giyimleri ile Sinan’da dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor. Sinan’ın 12. bölümde giydiği kobalt mavisi ceket kombini de şıklığı ile nefes kesiyor. Sinan yanı sıra Yasemin’i de unutmamak gerekir. Özellikle de Sinem Öztürk tercih ettiği elbise modelleri ile göz kamaştırıyor.

Son bölümde Defne elbisesi, Ömer takım elbisesi ve Defne takılarının markalarını galerimizi gezerek öğrenebilirsiniz. Dizinin yeni bölüm diğer kıyafetlerini de ilerleyen günlerde sizlerle paylaşmaya devam edecek ve markalarını da sizlerle buluşturacağız. Bulduğumuz Kiralık Aşk dizi kıyafetleri markalarını da sayfamızda açıklamaya devam edeceğiz.

Kiralık Aşk 12. Bölüm 4 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok