Kiralık Aşk 11. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk Defne giyimleri, Elçin Sangu dizi sponsorları ve 11. bölümde giyilen ünlülerin kıyafetleri ile Ömer buz mavisi ceket ve Defne mini etek markası sayfamızda açıklanıyor.

Kiralık Aşk 11. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları, Elçin Sangu giyimleri ve Barış Arduç kıyafetleri markalarına sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. Kiralık Aşk 11. bölüm dizi kıyafetlerinin hangi sponsorlara ait olduklarını merak ediyorsanız, galerimizi gezerek öğrenebilir ya da Kiralık Aşk kıyafetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Elçin Sangu (Defne) eteği fırfırlı kolsuz gri elbise markası: "La Poudre"

Elçin Sangu (Defne) eteği fırfırlı kolsuz gri elbise markası: “La Poudre”

Bu haftaya yeni bölümü ile damga vuracak olan Kiralık Aşk dizisi kıyafetleri arasında bu hafta Defne’nin gri elbisesi çok beğenilecek. Alt kısmı fırfır detaylı olan Defne’nin elbisesi markasına galerimizde ve Kiralık Aşk sayfamızda yer verdik. Defne kolsuz mini fırfırlı elbisesi yaz sezonunda birçok genç kızın tarzına da uyum sağlayan bir elbise modelidir.

Defne’nin giydiği tulum da oldukça şık. Defne tulumu da elbisesi ile aynı marka. Defne 11. bölüm kıyafetleri arasında beğendiğiniz daha birçok parçanın dizi sponsorlarına yer vermeye devam edeceğiz.

Yeni bölümde Barış Arduç kıyafetleri de dikkat çekiyor. Özellikle de Ömer lacivert ceket, buz mavisi ceket ve gri t-shirt modelleri kombinleri ile çok şık. On birinci bölümde Ömer’in giydiği pantolon modelleri de birçok kişinin tarzına uyum sağlayacak ve hem günlük hayatında hem de iş hayatında bu pantolon modellerini üzerinde taşımak isteyecektir.

Dizide kıyafetleri ile dikkat çeken bir diğer isim de Nergis Kumbasar. Nergis Kumbasar’ın hayat verdiği Neriman karakterinin kıyafetleri markalarına da elimizden geldiği kadar yer vermeye çalışıyoruz. Neriman’ın siyah beyaz desenli kolsuz mini elbisesi de yeni bölümde dikkat çekecek. Neriman mini elbisesi 11. bölümde yaşıtlarının dikkatinden kaçmayacak bir şıklıkta.

Neriman’ın kocası rolünde oynayan Levent Ülgen’in hayat verdiği Necmi’nin ceket, tişört ve pantolon kombinleri de epey ilgi görüyor. Necmi 11. bölümde kırmızı t-shirt, mavi kareli ceket kombini ile oldukça şık görünüyor. Sinan ise her zaman desenli ve renkli gömlek modelleri ile dikkat çekiyordu ve bu hafta son bölümde sade mavi gömleği ile oldukça şık diyebiliriz.

Kiralık Aşk 11. Bölüm 28 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. defne dedi ki:

    elçin abla eni çok seviyorm