Kiralık Aşk 10. Bölüm Kıyafetleri

Kiralık Aşk 21 ağustos giyim sponsorları, Kiralık Aşk dizi kıyafetleri markaları ve Kiralık Aşk yeni bölüm Defne gömlek elbise, Ömer mavi gömlek markası Sinan desenli gömlek ve Yasemin beyaz elbisesi markası sitemizde.

Kiralık Aşk yeni bölüm kıyafetleri ve giyim sponsorları markaları sizlerle paylaşıldı. 21 Ağustos akşamı Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk 10. bölüm kıyafetleri markaları için galerimizi gezebilirsiniz. Kiralık Aşk kıyafetleri her hafta Defne giyimleri, Yasemin elbiseleri, Ömer ve Sinan gömlekleri markaları sayfamızda açıklanıyor.

Elçin Sangu (Defne) yeşil tulum modeli markası: "My Best Friends"

Elçin Sangu (Defne) yeşil tulum modeli markası: “My Best Friends”

Kiralık Aşk 10. bölümde Defne’nin giydiği yeşil tulum modeli çok beğeni kazanıldı. Defne’nin yeşil tulumu markasını merak edenler galerimizi ziyaret ederek markasını öğrenebilirler. Defne’nin bu hafta taktığı yonca kolye modeli de oldukça şık ve yeni sezonda birçok kadının beğeneceği tarzda. Defne’nin kolyesi markasını da galerimizden öğrenebilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda sizlerle Ömer ve Sinan gömlekleri, pantolon modelleri ve ayakkabıları markalarını da açıklamaya devam edeceğiz. Ömer ve Sinan kıyafetleri de erkek giyim kesim tarafından ilgi görüyor. Ömer bu hafta mavi desenli gömlek ve beyaz pantolon kombini ile oldukça şık.

Ömer’in giydiği çizgili gömlek modeli de oldukça şık ve yeni sezonda markanın koleksiyonundan. Ömer’in pantolonları markası da merak ediliyor. Sinan ise bu hafta lacivert benekli gömlek modeli ile şık. Yasemin’in ise beyaz elbisesi yeni bölümde göz kamaştırıyor. Yasemin kıyafetleri markaları da sayfamızda açıklanmaya devam ediyor.

Necmi gömlek ve ceket modelleri de birçok iş adamının gözünden şıklığı ile kaçmıyor. Kiralık Aşk son bölüm dizi sponsorlarını sayfamızdan öğrenebilir ve yeni bölümde gördüğünüz merak ettiğiniz kıyafetlerin resimlerini sosyal medya adreslerimizden yollayarak markası hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Kiralık Aşk 21 Ağustos 10. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. ilker Türker dedi ki:

    Kiralıkaşk10.bölüm de ömer yani Barış Arduç giydiği gömlek ( desenli gömlek ) markası nedir .kaç hafta oldu aciklanmadi

  2. CUMALİ KOYUN dedi ki:

    kiralık aşk dizisinin 10. bölümde sinanı giydigi lacvirt noktalı gömleginin markası teşk.