Kardeş Çocukları 7. Bölüm Kıyafetleri

kardeş çocukları dizisi 7. bölümde giyilenler

Kardeş Çocukları kıyafetleri markaları, Kardeş Çocukları Hayat kıyafetleri ne marka ve Kardeş Çocukları dizi sponsorları açıklandı. Kardeş Çocukları 7. bölümde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyatları sizlerle.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kardeş Çocukları 7. bölüm 10 Mart yeni bölümde kıyafetleri marka ve fiyat bilgilerine yer verdik. Kardeş Çocukları Hayat, hayal, Umay, İdil ve Volkan kıyafetleri dizi sponsorları her hafta sizlerle paylaşılmaya devam edecek. Kardeş Çocukları kıyafetleri markaları hakkında tüm detaylar galerimizde yerini alıyor.

 

Kardeş Çocukları 7. bölüm dizi sponsorları

 

Bu hafta nefes kesen bir bölüm ile 10 Mart Pazar akşamı ekranlarda olan Kardeş Çocukları dizisinde giyilen kıyafetler göz doldurdu. Kardeş Çocukları kıyafetleri markası nedir, Kardeş Çocukları Hayat kıyafetleri markası ve Umay kıyafetleri hangi marka merak konusu oldu.

 

Kardeş Çocukları yeni bölüm kıyafetleri

 

Star TV’nin sevilen dizisi Kardeş Çocukları yedinci bölüm kıyafetleri arasında göz dolduran elbise, bluz, ceket, trençkot modelleri markalarına yer veriyoruz. Kardeş Çocukları 7. bölümde giyilen kıyafetlerin mağaza ve fiyat detaylarına da yer veriyoruz.

 

Marka: adL Crop Bluz
Fiyat: 59,90TL
Mağazaya Git
Hayat (Afra Saraçoğlu) Crop Bluz Markası: “adL”

Hayat crop bluz

 

Bu haftanın yeni bölüm kıyafetlerine geçmeden önce, geçtiğimiz hafta Hayat’ın üzerinde dikkat çeken crop bluz modeline değinmek istiyorum. Hayat’ın bara giderken giydiği crop bluz markası oldukça merak edildi. Hayat kırmızı kürk ile kombin ettiği bu bluzu adL markasına aittir. Hayat kırmızı kürk markası da adL’dir.

 

Volkan ceket

 

Kardeş Çocukları Volkan kıyafetleri arasında bu hafta dikkat çeken parçalardan biri de, kendinden desenli ceket modeli oldu. Avva markasına ait olan bu ceket Volkan’a çok yakışmıştı. Volkan’ın giydiği ceket modeli Avva yeni sezon ürünlerinden biridir.

 

İdil tül detaylı siyah elbise

 

Geçtiğimiz hafta yüzünü ilk kez gördüğümüz Yıldırım’ın yeğeni İdil, yemek davetine gelirken giydiği elbisesi ile tarzından bahsettirdi. İdil siyah tül detaylı üzerinde yeşil yapraklar bulunan elbisesi ile çok şıktı. İdil’in giydiği siyah elbise markası ise Twist’tir.

 

Umay kırmızı yün ceket

 

Kardeş Çocukları Umay kıyafetleri şıklığı ile şüphesiz herkesin gözünü kamaştırıyor. Umay kırmızı yün ceket modelinin markasına sayfamızda sizler için yer verdik. Umay kırmızı ceket Ayşe Burcu Kaya tasarımıdır. Ceketin fiyatı 2 bin lira olsa da, gerçekten kalitesi ve şıklığı ile göz kamaştırıyor.

 

Hayat yeşil metal detaylı ceket

 

Hayat Kardeş Çocukları dizisinde giydiği kıyafetler ile gençlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Kardeş Çocukları 7. bölüm Hayat kıyafetleri arasında giydiği yeşil metal detaylara sahip ceket modeli çok beğenildi. Hayat yeşil ceket markası hakkında çok yakında bilgilendireceğiz.

 

Hayat elbise markası

 

Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu kıyafetleri markalarını eminim ki birçoğunuz merak ediyorsunuz. Kardeş Çocukları Hayat kıyafet, takı, ayakkabı ve çanta modelleri çok beğeniliyor ve markası merak ediliyor. Yedinci bölümde Hyat’ın giydiği elbise markası da bu merak edilenlerin arasında yerini alıyor.

 

Kardeş Çocukları 7. Bölüm 10 Mart Kıyafetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok