Kara Sevda KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Kıyafetler

kara sevda kıyafetleri

Oyuncular

kara sevda oyuncuları

Kara Sevda dizisi yeni bölüm kıyafetleri ve markaları ile Kara Sevda oyuncuları, senaryosu ve fragmanları sayfamızda. Kara Sevda sponsorları elbise, çanta, ayakkabı ve takı markaları tüm detaylarıyla birlikte her hafta DiziKiyafet.Com farkıyla sizler için açıklanıyor.

Kara Sevda Senaryosu (Konusu)

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı Star TV’nin yeni dizisi Kara Sevda ekranlara damga vuruyor. Ay Yapım’ın iddialı dizisi Kara Sevda’nın senaryosunu Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün birlikte kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise son dönemlere damga vurmuş dizilerin ardındaki isim Hilal Saral yer alıyor.

 

Kemal (Burak Özçivit) dar gelirli bir ailenin küçük oğlu, ikinci çocuğudur. Bir abisi ve bir de kız kardeşi vardır. Maden mühendisi olan Kemal başvurduğu işin kabul edilmesi ile Zonguldak’ta yer alan madende işe başlar.
Nihan (Neslihan Atagül) zengin bir ailenin tek kızıdır. Bir da Sara (Epilepsi) hastası erkek kardeşi vardır. Hayat dolu ve resim yapmayı çok seven Nihan, ihtişamlı hayatından Kemal’e olan aşkı için vazgeçmeyi seçse de, ailesi için bir seçim yapmak zorunda kalır.

 

Babasının iflasın eşiğinde olması ve kardeşinin tedavisi için gereken masraflar nedeniyle Nihan Galip Bey’in oğlu Emir (Kaan Urgancıoğlu) ile evlenmek zorundadır. Galip Bey bu evlilik anlaşması ile Nihan’ın babası Önder’in (Kürşat Alnıaçık) tüm borçlarını kapatacaktır. Nihan deli gibi sevdiği Kemal’dan vazgeçer.

 

Yıllar sonra Kemal’in çalıştığı madende bir kaza meydana gelir. Bu kaza Kemal’in hayatını tamamen değiştirecektir. Kemal maden sahibi Hakkı Bey’in ortaklık teklifini kabul etmesi ile Nihan’ın da hayatında bilmeden değişikliklere yol açar. Nihan ve Kemal için Kara Sevda başlar.

 

Yapım: Ay Yapım
Yönetmen: Hilal Saral
Senaryo: Anıl Eke – Özlem Yılmaz – Burcu Görgün

 

Kara Sevda Oyuncu Kadrosu

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 Yorum

 1. merdanberdiyew dedi ki:

  EMIR Kozcuoglu

 2. Guzelle dedi ki:

  Bende olsa Turkmenistan’dan Isvech’te oturan izleyicigim.

 3. Anonim dedi ki:

  kara sevdanın NİHAL VE KEMAL birbirlerine çook yakışıyorlar. Keşke gerçek hayata evli olsa.

 4. Anonim dedi ki:

  Turkmenistanda yaşiyorum ve severek heycanlanarak izliyorum özallikle kemal yani (Burak ozcivit

 5. Anonim dedi ki:

  Çok guzel film