Kara Sevda Dizisi Kıyafetleri

Kara Sevda kıyafetleri, Kara Sevda dizisi kıyafetleri Neslihan Atagül kıyafetleri markaları Burak Özçivit giyim sponsorları ve dizi kıyafetleri ile dizi sponsorları çanta, ayakkabı ve takı modelleri markalarını da sayfamızda bulabileceksiniz.

Başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı Star TV’nin yeni sezon dizisi Kara Sevda kıyafetleri ile dikkat çekecek yeni dizilerimizden. Dizi kıyafetleri ile hem Neslihan Atagül hem de Burak Özçivit markaların yeni sezon koleksiyonlarından şık giyimleri ile dikkat çekecek. Kara Sevda dizi sponsorları ve giyim markalarına sizler için sayfamızda yer vereceğiz.

Kara Sevda dizisi Neslihan Atagül (Nihan) beyaz kolsuz uçları püsküllü bluz ve beyaz pantolon

Kara Sevda dizisi Neslihan Atagül (Nihan) beyaz kolsuz uçları püsküllü bluz ve beyaz pantolon

Kara Sevda dizisi kıyafetleri ile sizlerle buluşturmaya başladık. Dizinin tanıtım fragmanları dönmeye başladı ve yeni bölümde dikkatimizden kaçmayacak şık dizi kıyafetlerini sizlerle galerimizde buluşturduk. İlerleyen günlerde Kara Sevda kıyafetleri markalarına ve giyim sponsorlarına da hem galerimizde hem de yukarıda yer alan Kara Sevda sayfamızda yer vereceğiz.

Dizide Burak Özçivit’in fragmanda üzerinde bulunan mavi gömleği, kırçıllı tişört ve mavi t-shirt modelleri şimdilik göze çarpanlar arasında. Burak Özçivit dizide Kemal karakterine hayat veriyor. Kara Sevda Kemal kıyafetleri ve markası, Burak Özçivit nereden giyiniyor sorularınıza ilerleyen zamanlarda yer vermeye çalışacağız.

Neslihan Atagül Kara Sevda dizi kıyafetleri ile birçok dizi izleyicisinin ve fanlarının beğenisini kazanacak. Neslihan Atagül beyaz dantelli ve püsküllü bluzu, kot şort ve beyaz pantolon kombinleri ile şıklık sergiliyor. Neslihan Atagül dizide Nihan karakterini canlandırıyor. Nihan kıyafetleri markaları da sizlerle buluşacak.

Kara Sevda 1. bölüm kıyafetleri başlığımızda da yeni sezon ünlülerin kıyafetlerine yer verecek ve dizinin diğer karakterlerinin üzerinde gördüğümüz kıyafetlerin de hangi markanın ve tasarımcının imzasını taşıdığını sizlerle paylaşacağız. Sadece dizi kıyafetlerini değil aynı zamanda takı, çanta ve ayakkabı gibi ürünlerin de markalarını açıklayacağız.

Kara Sevda Dizisi Konusu

Burak Özçivit, maden mühendisi öğrencisi Kemal’dir. Neslihan Atagül ise, zengin ve pırıltılı bir yaşamı olan, hayat dolu bir genç kızdır. Kemal ailesinin tüm umutlarını sırtında taşıyor. Nihan ise, zengin hayat hep mesafeli duran imtiyazlar içinde büyümüştür.

Kara Sevda dizisinin senaryosunu Özlem Yılmaz ve Anıl Eke birlikte kaleme almıştır. Yönetmen koltuğunda ise birçok başarılı diziye imza atmış Hilal Saral oturuyor. Çok yakında Star TV ekranlarında yeni dizi Kara Sevda’yı izleyebilecek ve dizi kıyafetlerinin markalarını da öğrenebileceğiz.

Kara Sevda Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Cok guzel film

  2. aysegül dedi ki:

    kara sevda 32.final miiiii?

  3. selim dedi ki:

    Emirin giydigi dugmesiz ama yakali gomlek cok tarz. Hicbir resimde bulamadik?!