Kara Sevda 9. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 9 Aralık 9. bölüm dizi sponsorları Nihan beyaz ceket etek ve gümüş bot, kırmızı mont desenli tayt ve spor ayakkabı ile küpe ve takı sponsorları Kemal dizi kıyafetleri markaları Asu kırmızı ceket ve kaban markası Emir takım elbise ne marka sizlerle paylaşılıyor.

Çarşamba akşamlarını iple çektiğimiz dizi Kara sevda 9. bölüm kıyafetleri ve markaları sizlerle birlikte olurken, yeni bölüm dizi sponsorları yanı sıra dizide nasıl gelişmeler yaşanacak kısaca tüyolar verdik.

 

Kara Sevda yeni bölüm dizi kıyafetleri ve Nihan takı modellerine geçmeden önce, Kara Sevda dizisi son bölümde yaşananları değerlendirip, yeni bölümde bizleri neler bekliyor göz atalım.

 

Kemal Nihan ile birlikte geçirdiği gecenin ardından Nihan ve Emir arasındaki şüphelerinde kesinlik kazanır. Emir ikilinin geçirdikleri geceyi burunlarından fitil fitil getirme planlarında. Emir’in tek yapmak istediği Kemal’i bir daha asla geri dönmeyeceği şekilde ortadan yok etmek.

 

Neslihan Atagül (Nihan) zincirli sallantılı küpe markası: "Bendis"

Neslihan Atagül (Nihan) zincirli sallantılı küpe markası: “Bendis”

Emir Kemal’e karşı kesin bir savaş ilan ediyor. Kemal ise kendine kurulan tuzağın farkına varır ve bunu bir gün içinde bu tuzağı çökertmek zorunda olduğunun farkındadır. Bu durumda ona Nihan elinden gelen yardımı yapar.

 

Tekneyi yakanın Emir olduğundan şüphe eden Salih, bu şüphesini Nihan ile paylaşır. Nihan ise yakaladığı bir ipucundan bunu kardeşi Ozan’ın yaptığını anlar ve ikisi arkasında büyük bir tartışma yaşanır. Ancak Nihan Ozan’ın bunu tek başına yapmadığını Emir’in ona yardım ettiğini düşünerek Emirle yüzleşmek için şirketin yolunu tutar.

 

Kara Sevda Neslihan Atagül kıyafetleri

 

Dokuzuncu bölümde yaşanan gelişmeler bizleri nefeslerimizi tutup ekran başına kilitleyecek. Entrikalar, aşk ve savaş dolu bir bölüm izlerken dizi kıyafetleri de dikkatlerden kaçmayacak. Kara Sevda 9’uncu bölümde giyilen dizi kıyafetleri markalarını öğrenmek isteyenlerle sayfamızda paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Kara Sevda yeni bölümde Nihan giydiği kırçıllı kazak, beyaz mini etek ve gümüş rengi bot kombini ile şıklığından bir kez daha söz ettiriyor.

 

Nihan zincirli küpe modeli ile de beğeni topluyor. Nihan’ın giydiği kırmızı mont ve desenli tayt kombini de oldukça hoş. Nihan siyah fermuar detaylı deri ceket ve uzun etek markası, beyaz mini etek ne marka ve kırmızı mont ile spor ayakkabıları sponsorları sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Kaan Urgancıoğlu ve Burak Özçivit kıyafetleri

 

Sevilen dizide Kemal ve Emir de takım modelleri ile dikkat çekiyorken, son bölümlerde Asu giyimleri de ne marka merak edilir oldu. Asu 9’uncu bölümde kırmızı ceketi, Kemal koyu mavi kazak ve ceket kombini, Emir ise çizgili ve kareli takım modelleri markalarına galerimizde yer vermeye çalışıyoruz.

 

Kara Sevda 9. Bölüm 9 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

  1. Esra dedi ki:

    24 ocak 2016 da o ses turkiyede hadisenin giydiği mavi çeker nereden

  2. Sevda dedi ki:

    Nihanın 9. Bölümde taktığı gümüş renkli çantanın markası hakkında bana bilgi verebilirmisiniz (emirin ofisine gittiğinde unuttuğu çanta )