Kara Sevda 72. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 72. bölüm dizi sponsorları

Kara Sevda kıyafetleri, Kara Sevda dizi sponsorları ve Kara Sevda Nihan kıyafetleri 72. bölüm de sizlerle buluşuyor. Kara Sevda 7 Haziran kıyafetleri nereden, fiyat ve mağazası yayınlanıyor.

Yavaş yavaş finale doğru giden Kara Sevda dizisinde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyatlarına da yer vermeye devam ediyor, Kara Sevda dizi sponsorları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Kara Sevda Nihan kıyafetleri bu hafta ki yeni bölümde de göz kamaştırıyor. Kara Sevda 7 haziran kıyafetleri ile dikkat çeken Emir ve Kemal kıyafet sponsorlarını da bizden öğrenebilirsiniz.

 

Kara Sevda 72. bölüm kıyafet sponsorları

kara sevda 72. bölüm nihanın giydiği elbise

Marka: Forever New Düşük Omuz Elbise
Fiyat: 399,90TL
Mağazaya Git

Ekranların çok sevilen dizisi Kara Sevda kıyafetleri sponsor markaları ile birlikte, sizler için fiyat ve mağaza bilgilendirmesini de yapıyoruz. Kara Sevda dizisinin yeni bölüm kıyafetleri arasında, Nihan ceket, elbise, jean ve bluz kombinleri ile gözden kaçmıyor.
Emir ve Kemal t-shirt, ceket ve takım modellerinin markalarını izleyiciye merak ettiriyor. Kara Sevda Asu kıyafetleri de gözleri kamaştırıyor, Zeynep kıyafetleri de dikkat çekmeye devam ediyor.

 

Kara Sevda Nihan 72’inci bölümde çok şık bir ceketli kombin ile karşımıza çıkıyor. Nihan’ın giydiği yeşil ceket ne marka, içine tercih ettiği askılı t-shirt nereden satın alınır, sorularınız yanıtsız kalmıyor.

 

Kara Sevda yetmiş ikinci bölüm kıyafetleri arasında Nihan’ın dikkat çeken çiçek baskılı yeşil ceket ne marka öğrenmek için takipte kalmaya devam edin. Nihan’ın yeşil ceketi ile birlikte, askılı bluz ve pantolon markalarına da yer verilecek.

kara sevda 72. bölüm nihanın giydiği tulum

Marka: Forever New Kırmızı Tulum
Fiyat: 349,90TL
Mağazaya Git

Çok beğenilen ve markası merak edilen Nihan kırmızı tulum marka ve fiyat detaylarına da yer verdik. Nihan kırmızı tulum markasını, galerimizden öğrenebilirsiniz. Şifon ve yırtmaç detaylı Nihan kırmızı tulum mağazası ile birlikte satın almak isteyenler için yayınlandı.
Kemal hastaneye giderken giydiği kısa kollu mavi t-shirt markasını merak ettirmekte. Kemal mavi t-shirt nereden satın alınır, sorusunun yanıtına buradan ulaşabileceksiniz.

 

Nihan’ın giydiği düşük omuz detaylı elbise nefes kesmişti. Nihan siyah, çiçek desenli ve düşük omuz detaylı elbise markası açıklandı. Nihan çiçekli elbise nereden satın alınır, mağaza ve fiyat konusunda da sizleri bilgilendirmeden geçmedik.

 

Kara Sevda 72. Bölüm 7 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. sevcan dedi ki:

    Asu nekadar cirkin😾😝