Kara Sevda 71. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 71. bölüm kıyafet markaları

Kara Sevda kıyafetleri markaları, Kara Sevda dizi sponsorları ve Kara Sevda Nihan gelinliği markası açıklanıyor. Kara Sevda 71. bölüm 31 Mayıs yeni bölüm kıyafet sponsorları sizlerle.

Yavaş yavaş finale doğru giden Star TV’nin sevilen dizisi Kara Sevda kıyafetleri, Kara Sevda dizi sponsorları ve Kara Sevda 71. bölümde giyilen Nihan gelinlik ile Kemal damatlık markaları açıklanıyor. Kara Sevda yeni bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, fiyat ve mağaza detaylarıyla sizlerle burada buluşuyor.

 

Kara Sevda 71. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda 71’inci bölümde Nihan ve Kemal evleniyor. Nihan giydiği muhteşem gelinlik markasını merak ettirirken, Kemal ise beyaz damatlık takım markasını sorgulatıyor. Kara Sevda 31 Mayıs yeni bölümde giyilen kıyafetlerin sponsor markaları sosyal medya adreslerimizden de sizlerle buluşuyor.

kara sevda 71. bölüm nihanın giydiği gelinlik

Nihan Gelinlik Markası

Kara Sevda kıyafetleri arasında şüphesiz bu hafta Nihan kıyafetleri yine göz kamaştıracak. Nihan’ın giydiği elbise kombinleri, pantolon, etek, bluz ve gömlek markaları her hafta ilgi gördü. Bu hafta en çok bindallısı ve gelinliği göz kamaştırıyor.

 

Nihan’ın giydiği gelinlik markası yanı sıra sizlere kaftan ve bindallısının da sponsor markalarını açıklıyor olacağız. Nihan’ın saç aksesuarı nereden sorusuna da yanıt bulacaksınız.

 

Nihan muhteşem bir gelinlik ile Kemal ile dünya evine giriyor. Nihan gelinliği markası nedir, fiyatı ve mağazası hakkında detaylı bilgileri sizler için açıklıyoruz. Yeni bölüm ardından Nihan gelinlik hakkında bilgileri buradan edinebilirsiniz.

kara sevda 71. bölüm kemalin damatlığı

Kemal Beyaz Takım Elbise Markası

Kemal ise Nihan’ın o muhteşem bembeyaz gelinliğine uyumlu bir takım ile karşımıza çıkıyor. Kemal beyaz damatlık markası nedir, açıklanıyor nereden satın alınır yayınlanıyor. Kemal beyaz takım elbise için bizi takipten ayrılmayın.

 

Nihan’ın mor kaftanı ve sarı bindallı elbisesi de oldukça şık. Nihan’ın giydiği kınalık, kaftan nereden satın alınır sizlerle buluşturuyor olacağız. Nihan kınalığı markası, kınalık nereden satın alınır sorularına sayfamızda yanıt bulacaksınız.

 

Kara Sevda yetmiş birinci bölümde Emir siyah sweat ve ceket takımı ile dikkatleri çekiyor. Emir siyah kıyafeti ne marka ve nereden açıklanıyor. Kara Sevda Zeynep’in giydiği pijama takımı da ilgi çekiyor. Zeynep pudra rengi pijamaları ile hangi markadan giyindiğini merak ettiriyor.

 

Kara Sevda 71. Bölüm 31 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Elvan dedi ki:

    Merhaba gecen hafta zeynebin giydigi pudra takim pantolon salas ceketi nerden buluruzzz

  2. MENEKŞE GÜL DILDIZ dedi ki:

    MERHABALAR 71.BÖLÜMDE NESLİHAN ATAGÜLÜN BEKARLIĞA VEDA PARTİSİNDE GİYDİĞİ ÇİÇEKLİ ELBİSENİN MARKASINI ÖĞRENEBİLİRMİYİM

  3. Kajeen dedi ki:

    Bende isterin