Kara Sevda 68. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 68. bölüm dizi sponsorları

Kara Sevda kıyafetleri, Kara Sevda dizi sponsorları ve Kara Sevda 68. bölüm Nihan elbise, deri ceket ve Leyla gelinlik markaları sizlerle.

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Kara Sevda dizisinde 68. bölümde giyilen kıyafetlerin marka bilgilerine sayfamızda yer veriyoruz. Kara Sevda kıyafetleri ve Kara Sevda dizi sponsorları ile aratanlar dizi kıyafetleri ayrıcalığı ile Kara Sevda kıyafet sponsorlarını buradan öğrenebiliyorlar.

 

Kara Sevda 68. bölüm kıyafet sponsorları

 

Star TV ekranlarında 10 Mayıs akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan Kara Sevda dizisinde Nihan elbisesi ile göz dolduruyor. Leyla’nın nikah elbisesi de bir o kadar göz kamaştırıyor. Peki, Kara Sevda 68. bölüm kıyafet sponsorları nelerdir, fiyat ve mağaza detayları ile sizlerle buluşuyor.

kara sevda 68. bölüm nihanın gümüş ceketi

Nihan Gümüş Deri Ceket Markası

Kara Sevda dizisinde Nihan bu hafta çok şık bir kombin ile karşımıza çıkarak gözlerimizi kamaştırıyor. Nihan’ın giymiş olduğu pudra renkli kabarık detaylı elbise büyülüyor.

 

Leyla’nın nikah töreninde giydiği bu elbise ile göz kamaştıran Nihan pudra elbise markasını da merak ettirmeden geçmiyor. Nihan pudra elbisesi hem kabarık formu hem de parlak kumaşı ile göz alıyor. Nihan bu hafta şıklık içinde ekranlara geliyor.

 

Nihan’ın parlak ve kabarık pudra rengi elbisesi üzerine giydiği gümüş renk deri mont markası da izleyici tarafından merak konusu. Nihan gümüş deri ceket nereden satın alınır, sorusunun yanıtına buradan erişebileceksiniz. Nihan gümüş renk deri ceket satın almak isteyenler için marka, fiyat ve mağaza detayları ile yayınlanıyor.

kara sevda 68. bölüm leylanın gelinliği

Leyla Nikah Elbisesi Markası

Gelelim Nihan’ın bu elbise ve ceket kombini yanı sıra tercih ettiği bir diğer kıyafete. Nihan’ın pudra rengi elbisesi üzerine kullandığı parçalardan biri de simli şal oluyor. Nihan’ın pudra rengi simli şal modeli görenlerin beğenisini kazandı nereden diye merak ettirdi.

 

Leyla’nın nikahında giydiği dantel detaylı beyaz elbisesi çok hoş görünüyor. Leyla’ya da çok yakışan dantelli beyaz elbise nereden satın alınır açıklıyoruz. Leyla gelinliği marka bilgileri sizlerle fiyatıyla paylaşılıyor olacak. Kara Sevda Leyla kıyafetleri arasında 10 Mayıs yeni bölümde dikkat çeken bu gelinlik modeli hakkında merakınızı gidereceğiz.

 

Kara Sevda 68. Bölüm 10 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Leyla dedi ki:

    Eeeeee destan yazmışsınız ama hangi marka olduğunu yazmıyorsunuz