Kara Sevda 67. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 3 mayıs 67. bölüm kıyafet sponsorları

Kara Sevda kıyafetleri markaları, Kara Sevda dizi sponsorları ve Kara Sevda dizisinde giyilenler ne marka fiyatları açıklanıyor. Kara Sevda dizisinin 67. bölüm kıyafetleri sizlerle.

Kara Sevda kıyafetleri 67. bölümde dikkat çeken Nihan tulum ve Mercan baskılı t-shirt ne marka merak edenler için buradan açıklanıyor. Kara Sevda Nihan kıyafetleri arasında kaban, bluz, elbise, ceket ve kazak kombinleri gözden kaçmıyor. Mercan deri ceket ve t-shirt kombinleri ile dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor. Kara Sevda dizi sponsorları sizler için buradan yayınlanıyor.

 

Kara Sevda 67. bölüm kıyafet sponsorları

 

Sevilen dizi Kara Sevda 67. bölüm kıyafet sponsorlarına galerimizde yer alan görsellerin açıklamalarından ulaşabilirsiniz. Kara Sevda 3 Mayıs kıyafetleri nereden, mağaza ve fiyat bilgileri açıklamalarda mevcuttur.

kara sevda 67. bölüm nihanın giydiği kaban

Nihan Kırmızı Kaban Markası

Kara Sevda dizisinin kıyafetleri ne marka, fiyatları ne kadar ve nereden satın alınır sorularının yanıtları buradan sizlerle paylaşılıyor. Kara Sevda Nihan yeni bölüm kıyafetleri kombinleri ile göz kamaştırıyor.

 

Nihan’ın 67. bölümde giydiği kırmızı kaban çok beğenildi. Nihan kırmızı kaban ne marka merak ediliyor. Kara Sevda Nihan’ın giydiği kırmızı uzun kaban markası sizler için yeni bölüm ardından açıklanıyor.

 

Mercan ise şık kıyafetleri ile dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. Kara Sevda Mercan kıyafetleri arasında bu hafta t-shirt ve deri ceket kombini göz aldı. Mercan’ın giydiği baskılı t-shirt ne marka ve siyah deri ceket nereden satın alınır yayınlanacaktır.

kara sevda 67. bölüm nihanın giydiği tulum ve deri ceket

Nihan Krem Deri Ceket Turuncu Tulum Markası

Kara Sevda Kemal deri ceket markası ile bu hafta merak edilen bir diğer isim oluyor. Kemal siyah deri mont ve triko nereden açıklanacaktır.

 

Nihan’ın giydiği turuncu tulum modeli çok beğenildi. Nihan turuncu tulum ne markadır, nereden ne kadara satın alınır sorularınız yanıtsız kalmayacak. Nihan’ın turuncu tulum üzerine giydiği krem deri ceket markasına da yer verilecektir.

 

Nihan beyaz bluz, pantolon ve ekru trençkot kombini de göz alıyor. Nihan trençkot markası hakkında da detayları buradan öğrenebileceksiniz. Nihan ekru trençkot, beyaz pantolon ve triko kombini satın almak isteyenler için mağaza detayları ile yayınlanıyor.

 

Kara Sevda 67. Bölüm  3 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

  1. Nehirce dedi ki:

    Turuncu tulum markasını lütfen yayınlar mısınız ??? Kaç bölüm geçti bekliyoruz

  2. Anonim dedi ki:

    67. Bölümde giydiği turuncu tulum markasi hala yayınlanmadı

  3. Kübra dedi ki:

    Nihan’ın giydiği. Kırmızı kabanın markasını öğrenmek istiyorum