Kara Sevda 66. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 66. bölüm dizi kıyafet sponsorları

Kara Sevda kıyafetleri markaları, Kara Sevda dizi sponsorları ve Kara Sevda dizisinde giyilen Nihan kıyafetleri nereden açıklıyoruz. Kara Sevda 66. bölüm dizi sponsorları sizlerle.

Kara Sevda 26 Nisan yeni bölüm kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor, Nihan 66.
bölümde nereden giyiniyor merak ettiriyor. Kara Sevda kıyafetleri, Kara Sevda dizi sponsorları ve Nihan kıyafetleri nereden 66. bölüm ardından sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Kara Sevda 66. bölüm kıyafet sponsorları

 

Her hafta giyimleri ile dikkat çeken Kara Sevda Nihan, bu hafta da yine birbirinden hoş kombinler ile ekranlarda boy gösteriyor. Neslihan Atagül kıyafetleri diziyi yakından takip edenler tarafından çok beğeniliyor. Kara Sevda 66. bölüm kıyafetleri markaları da buradan sizlerle paylaşılmaya devam ediyor.

kara sevda 66. bölüm nihanın giydiği elbise

Nihan Tek Omuz Kırmızı Elbise Markası

Her çarşamba akşamı milyonları ekrana kilitleyen Kara Sevda dizisi, bu hafta da olaylı bir bölüm ile Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Kara Sevda altmış altıncı bölüm kıyafet sponsorları da sizler için yayınlanıyor.

 

Kara Sevda 66’ıncı bölümde Nihan lacivert pantolon, beyaz triko ve pudra rengi ceket kombini ile göz kamaştırıyor. Nihan’ın giydiği çiçek desenli lacivert pantolon ne marka merak ediliyor.

 

Nihan’ın lacivert çiçek desenli pantolonu üzerine giymiş olduğu beyaz trikosu da marka ve fiyatını sorgulatıyor. Nihan beyaz triko nereden satın alınır sorusunun yanıtını buradan öğrenebileceksiniz.

kara sevda 66. bölüm nihanın giydiği nihanın giydiği pantolon

Nihan Çiçekli Lacivert Pantolon Markası

Ayrıca Nihan’ın yeni bölümde kombinin tamamlamak için tercih ettiği pudra rengi ceketi de çok beğenildi. Nihan pudra ceket marka ve mağaza bilgileri hakkında da sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Zeynep gelinliği ile bu hafta adından söz ettiren bir isim oluyor. Kara Sevda Zeynep gelinlik ne marka, hangi moda evinden yayınlanacaktır.

 

Nihan’ın kombinleri arasında dikkat çeken bir diğer parça da gri triko, beyaz pantolon ve vizon bot oluyor. Nihan beyaz pantolon modeli üzerine gri düşük omuz gri triko tercih ediyor. Altına ise giydiği vizon renk topuklu bot ile şıklığını pekiştiriyor.

 

Nihan kırmızı elbise markası şüphesiz bu haftanın en çok kıyafet sponsoru merak edilen parça oluyor. Nihan tek omuz yakası fırfırlı kırmızı elbise markasını sizler için açıklamaya çalışacağız.

 

Kara Sevda 66. Bölüm 26 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok