Kara Sevda 64. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 64. bölüm kıyafet sponsorları

Kara Sevda kıyafetleri markası ve fiyatları açıklanıyor. Kara Sevda Mercan deri ceket nereden açıklanıyor. Kemal trençkot ve Emir mont mağazası ile birlikte dizi sponsorları yayınlanıyor.

Kara Sevda 64. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları merak ediliyor. Kara Sevda Nihan kıyafetleri yanı sıra her hafta Mercan kıyafetleri de merak ediliyor. Kara Sevda 64’üncü bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken deri ceket,
triko, kazak, kaban ve elbise markaları ile birlikte sayfamızda yayınlanıyor. Kara sevda 12 Nisan yeni bölümde ekranlara bağlayan bir bölüm ile karşımızda. Kara Sevda Emir ve Kemal kıyafetleri nereden, mağaza ve fiyatları açıklanıyor.

 

Kara Sevda 64. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda yeni bölüm kıyafetleri arasında Mercan yine deri ceket ile dikkat çekiyor. Nihan kaban ve Kemal trençkot markalarını merak ettiriyor.Kara Sevda kıyafet sponsorlarını merak edenler için, galerimizde görsellerin açıklamalarında marka ve mağaza bilgilerine yer veriyoruz.

kara sevda 64. bölüm mercanın ceketi

Mercan Deri Ceketi Markası

Kara Sevda 12 Nisan altmış dördüncü bölümde Nihan pudra rengi kabanı ile çok şık görünüyor. Nihan’ın ten rengi kaban ne marka, fiyat ve mağaza bilgilerine ulaşmak için bizden ayrılmayın. Nihan’ın bu kombinin tamamladığı kıyafetinin de markasını merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer aldı.

 

Kara Sevda Mercan deri ceket markası nedir, fiyat ve mağazası da merak ediliyor. Mercan’ın siyah eskitme deri montu çok beğenildi. Mercan’ın giydiği deri ceket nereden satın alınır, sizler için açıklıyoruz. Mercan’ın bu deri mont ile kombin ettiği bluz ve pantolon markaları da merak ediliyor.

 

Kemal göz kamaştıran bir trençkot ile karşımıza çıkıyor. Kemal’in giydiği düğme detaylı ve yakasında deri şerit bulunan trençkotu nereden satın alınır merak ediliyor. Kemal lacivert trençkot satın almak isteyenler için markası ile birlikte buradan açıklanıyor.

kara sevda 64. bölüm kemalin trençkotu

Kemal Yakası Deri Detaylı Lacivert Trençkot Markası

Nihan süet mont kombini ile dikkat çekiyor. Nihan’ın beyaz trikosu ile kombin ettiği süet montu markası da merak edilmekte. İzleyicinin gözünü kamaştıran Nihan süet montu nereden satın alınır, detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Bu hafta şık kıyafetleri ile dikkat çeken bir diğer isim ise Emir oluyor. Emir’in giydiği mont bu hafta izleyicinin dikkatinden kaçmıyor. Emir montu markası ve mağazası merak ediliyor, fiyatı öğrenilmek isteniyor.

 

Zeynep siyah triko ve ceket kombini de marka bilgisini merak ettirmekte. Kara Sevda Zeynep ceket ve triko nereden öğrenmek isteyenler paylaşılacaktır.

 

Kara Sevda 64. Bölüm 12 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok