Kara Sevda 6. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 6. bölüm Nihan kırmızı ceket markası kolye markası 18 kasım dizi sponsorları Emir ve Kemal takım markaları Nihan gömlek etek pantolon markaları.

Kara Sevda yeni bölümde Neslihan Atagül şık giyimleri dikkat çekiyor, Nihan kıyafetleri markaları Kara Sevda dizi sponsorları dizi modasını takından takip eden Kara Sevda dizisi izleyicileri tarafından merak ediliyorken bizlerde Kara Sevda 6. bölüm kıyafetleri markalarına ve takı sponsorlarına sayfamızda yer veriyoruz.

 

Nihan’ın Kara Sevda yeni bölümde giydiği krmızı çiçek desenli beli kemerli ve cep ağızları deri detaylı kabanı çok beğenilecek. Nihan kırmızı ceket markasına galerimizde yer verdik.

 

Neslihan Atagül’ün altıncı bölümde giydiği bu kırmızı ceket İpekyol markasına ait bir üründür. Nihan’ın kırmızı desenli ceketi ile kombinlediği beyaz gömleği ise H&M markadır.

 

Neslihan Atagül (Nihan) sarı zincirli ay şeklinde ikili kolye markası: "Bendis Takı"

Neslihan Atagül (Nihan) sarı zincirli ay şeklinde ikili kolye markası: “Bendis Takı”

Kollarında şık detaylar bulunan beyaz kabanı ile de dikkat çekiyor Nihan. Nihan’ın giydiği beyaz kaban modeli altına tercih ettiği ay şeklindeki ikili kolye de çok hoş.

 

Nihan’ın 6’ınci bölümde taktığı bu kolyeyi beğenenler için söylüyoruz, bu hoş kolye Bendis Takı’dan. Bendis takı lidyana satış noktalarında.

 

Nihan kıyafetleri kadar Asu’nun giydikleri de dikkat çekiyor. Asu (Melisa Aslı Pamuk) siyah ceketi, beyaz bluzu ve pantolon, etek kombinleri ile çok hoş görünüyor. Asu kıyafetleri markalarına da galerimizde ve Kara Sevda yer vermeye çalışıyoruz.

 

Nihan’ın annesi rolündeki Neşe Baykent (Vildan) giyimleri ile göz kamaştıran bir diğer isim oluyor. Vildan siyah kaban ve elbise kombini dikkat çekiyor.

 

Emir (Kaan Urgancıoğlu) ve Kemal (Burak Özçivit) şık gömlek, ceket ve takım modelleri kombinleri ile erkek giyim kesimin dikkatinden kaçmıyor. Her hafta Kemal takım elbise markası, Emir gömlek ceket kombinleri ne marka merak ediliyor.

 

Kemal’in kız kardeşi Zeynep’de birbirinden hoş kıyafetleri üzerinde taşıyor. Zeynep deri ceket, mini gri etek ve bluz kombini bu hafta ekranlarda gözüken dizi kıyafetlerinden biri oluyor. Zeynep deri mont ve mini eteği markasını da merak edenlerle paylaşmaya çalışacağız.

 

Kara Sevda 6. Bölüm 18 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok