Kara Sevda 57. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 57. bölümde giyilen kıyafetler

Kara Sevda 57 bölüm Nihan beyaz mont, bere ve kazak markaları açıklanıyor. Kara Sevda dizi sponsorları, 22 Şubat yeni bölüm kıyafetleri fiyat ve mağazası sizlerle.

Kara Sevda yeni bölümü ile 22 Şubat akşamı Star TV’de ekranlarda olurken, Kara Sevda 57. bölüm dizi sponsorları da sizlerle buradan paylaşılıyor. Kara Sevda kıyafetleri marka ve fiyat bilgileri, mağaza detayları için bizi takipten ayrılmayın. Yeni bölüm ardından Kara Sevda kıyafet sponsorları açıklanıyor, Nihan nereden giyinmiş soruları yanıtlanıyor.

 

Kara Sevda 57. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda dizisinin 22 Şubat yeni bölümünde Nihan beyaz mont, bere ve kazak markaları sponsorları açıklanıyor. Kara Sevda Kemal kıyafetleri nereden, Emir kıyafet markası ve fiyatları hakkında da detaylar veriliyor.

 

Nihan beyaz mont

kara sevda 57. bölüm nihanın montu

Nihan Beyaz Mont Markası

Kara Sevda 57’inci bölümde Nihan beyaz kapşonlu mont ile dikkat çekiyor. Nihan’ın kürk kapşonlu beyaz montu nereden satın alınır, markası nedir ve fiyatı ne kadar öğrenmek isteyenler için açıklıyoruz.

 

Kemal lacivert kaban

 

Kara Sevda Kemal lacivert palto / kaban ile dikkatleri çekiyor, markasını merak ettiriyor. Kemal’in giymiş olduğu kaban nereden satın alınır diye merak eden ziyaretçilerimiz için yayınlıyoruz.

 

Nihan kahverengi kaban

kara sevda 57. bölüm nihanın paltosu

Nihan Kahverengi Palto Markası: “Beymen”

Nihan’ın kırmızı elbisesi ile kombin etmiş olduğu kahverengi kaban markasını açıkladık. Nihan kahverengi palto nereden satın alınır, mağaza bilgilerini sizlerle buluşturduk.

 

Nihan beyaz bere

 

Nihan giyimleri kadar kullandığı aksesuar ve takı modelleri ile de göz kamaştırıyor. Nihan’ın elli yedinci bölümde taktığı beyaz beresi de bunlardan bir tanesidir. Nihan beyaz bere markasını buradan öğrenebilirsiniz.

 

Emir lacivert mont

 

Kara Sevda Emir mont markalarını merak ettirmeye devam ediyor. Emir’in giymiş olduğu lacivert mont bu hafta dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yerini alıyor.

 

Nihan püsküllü siyah palto

kara sevda 57. bölüm nihanın püsküllü paltosu

Nihan Siyah Püsküllü Palto Markası

Nihan’ın beyaz kazak ve siyah pantolon üzerine kombin ettiği uçları püskül detaylı siyah kabanı da çok beğenildi. Nihan siyah püsküllü ve yaprak desenli palto ne markadır ve fiyatı ne kadardır sizlerle buluşuyor.

 

Zeynep beyaz sweatshirt

 

Zeynep’in giymiş olduğu fermuarlı beyaz ceket de çok şık ve göz alıcı duruyor. Zeynep beyaz sweatshirt markası hakkında da sizleri bilgilendireceğiz.

 

Kara Sevda 57. Bölüm 22 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok