Kara Sevda 55. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 55. bölümde giyilen kıyafetlerin markası

Kara Sevda 55. bölüm Nihan kazak, kaban ve atkı markaları, Emir palto nereden dizi sponsorları sizler için yayınlanıyor. Kara Sevda kıyafet sponsorlarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Kara Sevda kıyafetleri her hafta sizlerle buluşmaya devam ediyor, yeni bölüm kostüm sponsorları merak edilirken, sizler için galerimizde marka ve fiyat detaylarına yer veriliyor. Kara Sevda 55. bölümde giyilen kıyafetlerin ne marka olduğunu, mağaza ve fiyat bilgileri ile sizlerle paylaşıyoruz.

 

Kara Sevda 55. bölüm kıyafet sponsorları

 

Her hafta ilgi ile izlenen dizi Kara Sevda, kıyafet markalarını da izleyicisine merak ettiriyor. Neslihan Atagül, Emir Urgancıoğlu ve Burak Özçivit kıyafetleri markalarına ise sayfamızda yer verildiği gibi, kıyafet sponsorlarını sosyal medya adreslerimizden de sizlerle paylaşıyoruz.

 

Nihan taba rengi kaban

kara sevda 55. bölüm nihanın kabanı

Nihan Taba Rengi Kaban Markası

Kara Sevda 55’inci bölümde Nihan yine çok şık bir kombin ile göz alıyor. Nihan’ın giydiği taba rengi kaban markası bu haftanın en çok merak edilenlerinden biri oldu. Nihan kahverengi pantolonu üzerine giydiği kabanı nereden satın alınır yayınlanacaktır.

 

Kemal triko

 

Kemal’in giydiği kıyafet markalarına da sayfamızda yer veriliyor. Kara Sevda Kemal kıyafetleri arasında yeni bölümde dikkat çekenlerin marka bilgilerine yine sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

Nihan kahverengi pantolon

 

Kara Sevda Nihan kıyafetleri arasında 8 Şubat yeni bölümde kahverengi pantolonu dizi kıyafetlerini takip edenlerin dikkatini çekti. Nihan kahverengi pantolon nereden satın alınır, sorunun yanıtı dizinin yeni bölümü ardından burada açıklanacaktır.

 

Nihan kareli atkı

 

Nihan’ın kıyafet modelleri kadar aksesuarları da dikkatlerden kaçmıyor. Nihan kareli atkısı da bunlardan bir tanesidir. Markası ve fiyatı hakkında detayları sizler için yayınlayacağız.

 

Emir lacivert palto ve kaban

kara sevda 55. bölüm emirin paltosu

Emir Lacivert Palto Markası

Emir’in kaban ve palto kombini yeni bölümde dikkat çekiyor. Emir ceket ve paltosu kombini görelerin beğenisini kazandı, markasını merak ettirdi. Emir palto ve kaban nereden, hangi mağazadan ne kadara satın alınır sorularının yanıtı sizlerle paylaşılıyor.

 

Nihan taba rengi kazak

 

Nihan’ın kareli atkı, kahverengi pantolon ve taba rengi kaban kombini ile kullandığı kazağının da markasını meraklısı için açıklıyoruz. Nihan boğazlı taba rengi kazak marka bilgisine yer verilecektir.

 

Zeynep vişne rengi kaban

 

Kara Sevda elli beşinci bölümde Zeynep çok şık bir kaban ile göz kamaştırıyor. İçi yünlü kapşonlu vişne rengi kaban markasını sorgulatan Zeynep, yeni bölümde oldukça göz kamaştırıyor.

 

Kara Sevda 55. Bölüm 8 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok