Kara Sevda 53. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 53. bölüm kıyafetleri markaları sponsorları

Kara Sevda 53. bölüm kıyafet sponsorları, markası ve fiyatları sayfamızda yayınlanıyor. Asu kazak, Emir kaban ve Kemal trençkot markası fiyatlarıyla açıklanıyor.

Nefesler tutuldu, bu akşam Kara Sevda dizisinde olacaklar merakla beklenirken dizide giyilen kıyafetlerin markaları da merak edilmekte 53. bölüm kıyafet sponsorları ise sayfamızda açıklanmaktadır. Kara Sevda 53. bölüm dizi sponsorlarına, Emir, Kemal Ve Nihan kıyafetleri nereden satın alınır mağaza detaylarına sayfamızda yer verilmektedir. Kara Sevda 25 Ocak yeni bölüm dizi kıyafetleri sizlerle paylaşılıyor.

 

Kara Sevda 53. bölüm kıyafet sponsorları

 

Bu hafta dizide giyilen kıyafetler yine çok şık kombinler ile göz kamaştırıyor. Nihan’ın geçirdiği kazak sonrası giydiği kıyafetlerin markaları, Emir ve Kemal kaban modelleri ne markadır sorusunun yanıtı sayfamızda yayınlanıyor. Kara Sevda Asu kıyafetleri marka ve fiyatlarıyla da sizler için açıklanmaya devam ediyor.

 

Kara Sevda dizisinde giyilen kıyafetlerin marka bilgilerine her hafta sayfamızda yer vermeye devam ediyor. Yeni bölümü 25 Ocak aynı saatinde Star Tv ekranlarda olacak olan Kara Sevda dizi sponsorlarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Kara Sevda kıyafetleri sosyal medya adreslerimizde de açıklanmaktadır.

 

Asu kol detaylı siyah triko kazak

kara sevda 53. bölüm asu kazak

Asu Kol Detaylı Siyah Kazak Markası

Kara Sevda Asu (Melisa Aslı Pamuk) dizide giydiği kıyafetler ile güzelliğini pekiştirmeye devam ediyor. Asu’nun kıyafet markaları her hafta olduğu gibi, bu hafta da 53’üncü bölümde sizlerle paylaşılıyor. Asu bu hafta şık bir kazak modeli ile dikkat çekiyor. Asu kol detaylı siyah kazak ne markadır, fiyatı ne kadardır ve hangi mağazada satıştadır sizler için yayınlıyoruz.

 

Kemal siyah trençkot

 

Kemal’in giydiği siyah trençkot markası geçtiğimiz haftadan bu yana merak edilmeye devam ediyor. Kemal siyah trençkotu markasına ulaştığımız zaman sayfamızda yayınlıyor olacağız. Kemal kıyafetleri nereden satın alınır sorularınıza yanıtsız kalınmayacaktır.

 

Emir gri kaban

kara sevda 53. bölüm emir kabanı

Emir Gri Kabanı Markası

Emir’in hastane sahnelerinde üzerinde dikkat çeken gri kabanı markası da merak edilmekte. Her hafta giydiği kaban ve palto modelleri ile göz kamaştıran Emir (Kaan Urgancıoğlu), nereden ve hangi markadan giyindiğini sorgulatıyor. Emir’in giydiği kısa gir kaban sponsor markasına da sayfamızda yer veriliyor.

 

Emir kahverengi kaban

 

Emir’in bu hafta ki yeni bölümde giydiği kaban modellerinden biri daha izleyicinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Emir’in kahverengi kaban markasını sizler için yayınlıyoruz.

 

Kara Sevda 53. Bölüm 25 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 Yorum

 1. Dilan dedi ki:

  Asu 53.bolum hastaneye giderken giydiği gri kaban markasi nedir bilen yazsin.

 2. Anonim dedi ki:

  ASunun giydiğş kaban hangi marka 53. Bölümdeki

 3. Asu dedi ki:

  Nihanın siyah dantelli sabahlığı lütfen yardımcı olunnn skalpy

 4. Sibel dedi ki:

  Nihanın gümüş renkli pembe kapşonlu kabanın markası lütfenn bulamıyorum bitürlü ondan

 5. Azime dedi ki:

  Nihanın gümüş renkli kapşonu fuşya renkli montun markası nedir?

 6. Melike dedi ki:

  Zeynep kırmızı kaban markası lütfen yazım