Kara Sevda 51. Bölüm Kıyefatleri

Kara Sevda 51. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları açıklanıyor, Nihan kürk mont ve Kemal kaban sponsorları yayınlanıyor. Kara Sevda 11 Ocak dizi sponsorları sizlerle.

Kara Sevda 51. bölüm kıyafetleri markası nedir, fiyatları ve mağaza detayları sayfamızda merak edilenlerle paylaşılıyor. Kara Sevda yeni bölümü ile 11 Ocak akşamı izleyicisi ile buluşuyor. Bu hafta Kara Sevda Nihan, Kemal, zeynep, asu ve Emir kıyafetleri nereden satın alınır, dizi sponsorları markası hakkında bilgilendirmeler sizlerle.

 

Kara Sevda 51. bölüm kıyafet sponsorları

 

Her çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşan Kara Sevda kıyafetleri ve aksesuar modelleri ile dikkat çekiyor. Nihan (Neslihan Atagül) ayakkabı, takı ve giyimleri ile göz kamaştırıyor. Emir ve Kemal mont, ceket, gömlek ve takım markalarını merak ettiriyor. Kara Sevda 51’inci bölüm kıyafetleri sponsor markalarını galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Nihan kürk mont

kara sevda 51. bölüm nihanın kürk montu

Nihan Kürk Mont Markası

Kara Sevda dizisi kıyafetleri ile her hafta izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Nihan, giydiği mont ile bu hafta şıklığı ile göz kamaştırıyor. Nihan’ın kürk montu görenlerin çok hoşuna gidiyor. Kış sezonunda trend bir model olan kürk mont ne markadır açıklıyoruz. Nihan kürk montu fiyatı ve mağaza detaylarına da sayfamızda yer veriyor olacağız.

 

Kemal lacivert triko ve kaban

 

Kara Sevda Burak Özçivit kıyafetleri izleyicinin oldukça beğenisini kazanmakta ve hangi markaya ait olduğunu merak ettirmekte. Kemal elli birinci bölümde çok şık bir lacivert kaban ile karşımıza çıkıyor. Kemal lacivert trikosu ile bu kaban şıklığını tamamlıyor. Kemal’in giydiği kaban ne marka ve fiyatı ne kadar detayları sizler için yayınlıyoruz.

 

Zeynep  haki kazak ve kaban kombini

kara sevda 51. bölüm zeynepin kabanı ve kazağı

Zeynep Haki Kazak ve Kaban Markası

Kara Sevda Zeynep kıyafetleri de her hafta ne marka ve hangi mağazadan satın alınır merak ettiriyor. 11 Ocak Kara Sevda yeni bölüm kıyafetleri arasında Zeynep’in bu sezonun trend rengi olan haki kazağı ve kabanı çok şık bir kombin oluşturmuş. Zeynep haki kazak ve kaban ne markadır sizlerle paylaşıyoruz.

 

Kemal siyah deri ceketi

 

Kemal’in Kara Sevda yeni bölümde giydiği siyah deri ceketi markasını da merak edenlerin sayısı oldukça fazla. Kemal deri mont ne markadır, nereden satın alınır ve hangi mağazalarda bulunur sorular sizler için yanıtlanıyor.

 

Kara Sevda 51. Bölüm 11 Ocak Kıyefatleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok