Kara Sevda 50. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 50. bölüm kıyafet sponsorları açıklandı.

Kara Sevda 50. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları, yeni bölüm Nihan kazakları ne marka ve nereden satın alınır açıklıyoruz.

Çarşamba akşamlarının en sevilen dizisi Kara Sevda 50. bölüm Nihan kıyafetleri ile bu hafta dizi kıyafetleri takipçilerimizle buluşuyor, Nihan kazak ve kaban markalarını fiyatlarıyla yayınlıyoruz. Kara Sevda Nihan’ın geçtiğimiz hafta çok beğenilen omuz detaylı lacivert kazağının da markasına sayfamızda yer verildi.

 

Kara Sevda 50. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda 50’inci bölümde giyilen kıyafetlerin ne marka olduklarına, marka detayı yanı sıra fiyat ve mağaza bilgilerine de yer verildi. Kara Sevda kıyafetleri 28 Aralık yeni bölümde de göz kamaştırıyor. Nihan (Neslihan Atagül) kıyafetleri özellikle beğeniliyor, marka ve fiyatı soruluyor.

 

Nihan omuz detaylı lacivert kazak

kara sevda 50. bölüm nihanın kazağı

Neslihan Atagül (Nihan) Lacivert Kazak Markası: “Ceren Ocak”

Geçtiğimiz haftaki bölümün son sahnelerinde göze çarpan Nihan’ın kazağı ne marka oldukça merak edildi. Nihan’ın giymiş olduğu lacivert kazak markası nedir, fiyatı ne kadar ve mağazası detaylarına galerimizde yer verilmiştir.

 

Nihan açık gri kaban

 

Nihan’ın kaban modelleri de bu hafta dikkat çekiyor. Nihan özellikle giydiği açık gri rengindeki kabanını çok beğendiriyor. Dış çekim sahnelerinde Nihan’ın giydiği şık kaban modellerinden biri olan gri kaban hangi mağazada bulunuyor, markası nedir yayınlandı.

 

Nihan düşük omuz kazak

 

Kara Sevda ellinci bölüm kıyafet sponsorları arasında dikkat çeken Nihan’ın düşük omuzlu toprak rengi kazağı markasını da merak edenlerle buluşturduk. Nihan düşük omuz bluzu nereden, markası nedir ve fiyatı ne kadar sayfamızda yayınlanıyor.

 

Nihan siyah kabanı

kara sevda 50. bölüm nihanın siyah kabanı

Nihan Siyah Kaban Markası: “Beymen”

Ekranlarda şık kıyafetleri ile göz kamaştıran isimlerden olan Neslihan Atagül, giydiği siyah kaban modelinin markasını ve fiyatını da sorgulatıyor. Nihan karakteri ile her hafta giydikleri olay olan Atagül’ün, 50. bölüm siyah kabanı markasını da meraklısı için açıkladık.

 

Nihan çizgili kazak

 

Kara Sevda yeni bölüm kıyafetleri arasında Nihan’ın giydiği kazak modellerinden biri daha göz kamaştırıyor. Nihan çizgili kazak markası nedir, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır sorularına da sayfamızda yanıt verdik.

 

Kara Sevda 50. Bölüm 28 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok