Kara Sevda 48. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 48. bölüm dizi sponsorları

Kara Sevda 48. bölüm kıyafet sponsorları, Nihan kıyafetleri marka ve fiyatları açıklanıyor. Kara Sevda kıyafetleri nereden satın alınır detaylar sayfamızda.

Kara Sevda 48. bölüm kıyafetleri oldukça beğeniliyor, Nihan, Asu ve Kemal kıyafetleri markaları merak ediliyor. Kara Sevda 14 Aralık yeni bölümde giyilen kıyafetlerin nereden olduğunu, hangi mağazadan satın alınabileceğini sayfamızda yayınlıyoruz. Kara Sevda kıyafetleri sayfamızdan da kıyafet sponsorlarını öğrenebilirsiniz. Kara Sevda 48. bölüm 14 Aralık kıyafet kombinlerine galerimizden göz atarak da markalar hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

 

Kara Sevda 48. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda yeni bölümü ile 14 Aralık akşamı aynı saatinde özet bölümü ardından 48. bölümü ile ekranlarda oluyor. Kara Sevda kıyafet markalarını merak edenler için, yeni bölüm ardından sayfamızda marka ve fiyat bilgilerini açıklıyoruz. Kara Sevda kıyafet sponsorları merak edilirken, takı, ayakkabı ve çanta sponsorlarına da yer vermeden geçmiyoruz.

 

Nihan beyaz boğazlı kazak ve kolye

kara sevda 48. bölüm nihanın kazağı

Nihan Boğazlı Beyaz Kazak Markası

Nihan’ın kırk sekizinci bölümde giymiş olduğu beyaz kazak gözden kaçmıyor. Nihan beyaz boğazlı kazak nereden satın alınır merak ediliyor. Kara Sevda Nihan kıyafetleri arasında yeni bölümde dikkat çeken beyaz boğazlı kazak fiyatını da sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Nihan şık bir kolye ile beyaz kazağının şıklığını pekiştiriyor.

 

Kemal siyah ayakkabı

 

Kara Sevda Kemal kıyafetleri kadar ilgi çeken ayakkabı modellerinin de markalarını sayfamızda yayınlıyoruz. Kemal’ın siyah ayakkabısı dikkat çekmiş ve markası merak edilmişti. Yeni bölüm kıyafetleri arasında Kemal ayakkabı markasına da yer vermeden geçmek istedik.

 

Asu kırmızı ceket

kara sevda 48. bölüm asunun ceketi

Asu Kırmızı Ceket Markası

Kara Sevda 48’inci bölümde Asu giyimleri ile göz kamaştırıyor. Dikkat çeken kombinlere imza atan Asu, bu hafta kırmızı ceket markasını da merak ettirmeden geçmiyor. Çok hoş bir kombine imza atan Asu, kırmızı ceketinin fiyatını da sorgulatıyor.

 

Asu sarı çiçekli lacivert gömlek

 

Kara sevda dizisinin yeni bölümünde Asu’nun giymiş olduğu sarı çiçek desenlere sahip lacivert gömleği de izleyicinin dikkatinin kaçmadı. Asu’nun giydiği bu gömleğin markasını merak edenler oldukça fazla. Asu çiçek desenli gömlek markası ve fiyatı satın alma mağazası detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kemal siyah deri ceket

 

Kemal 48. bölümde siyah deri ceketi ile şıklığını sergiliyor. Kemal’in giydiği siyah deri ceket markası nedir ve fiyatı ne kadar sorularına yanıt vermeye çalışıyoruz. Kemal deri ceketi nereden satın alınır, öğrenmek için sayfamızdan ayrılmayın.

 

Kara Sevda 48. Bölüm 14 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  nihanin 48.bolumdeki beyaz bogazli kazaginin markasi nedir?

 2. BUKET dedi ki:

  NİHANIN 48. BÖLÜMDEKİ BEYAZ KAZAĞI HANGİ MARKA
  BİLEN VARSA SÖYLESİN LÜTFEN

 3. Şaziye dedi ki:

  Nihan’ın kırmızı kaban markası nedir?