Kara Sevda 45. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 45. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları, yeni bölüm dizi kıyafetlerinin fiyatları ve mağazası açıklanıyor. Kara Sevda Nihan kıyafetleri nereden, Kemal ve Emir kombinleri fiyatlarıyla yayınlanıyor.

Star TV çarşamba akşamları Kara Sevda dizisi ile milyonları ekrana kilitliyor. Kara Sevda 45. bölüm kıyafetleri de bu hafta Star TV ekranlarından ayrılmayanları mest ediyor. Nihan yine birbirinden şık kombinler ile haftaya damga vuruyor. Kara Sevda kıyafetleri marka ve fiyatları ile ise bizde sizlerin karşısındayız.

 

Kara Sevda 45. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda 45. bölüm kıyafetleri nereden, Nihan, Kemal ve Emir hangi markadan giyiniyor, dizinin kostüm sponsorları nelerdir tüm merak edilenleri sizler için sayfamızda açıklıyoruz. Kara Sevda yeni bölümde giyilen dizi kıyafetlerinin marka ve fiyatları yanında, mağaza ve satın alma detaylarına da yer veriyoruz.

 

Nihan kürk yaka kaban

kara sevda 45. bölüm nihan kaban

Nihan Kürk Yaka Kaban Markası

Kara Sevda 45’inci bölümde Nihan’ın kahverengi trikosu ile kombin ettiği kürk yaka kabanı çok beğenildi. Nihan kahverengi kaban markasını merak edenlerle buluşturuyor, fiyat ve mağaza bilgilerine de sayfamızda yer vermeden geçmiyoruz.

 

Nihan kanat küpe

 

Nihan’ın altın sarısı kanat küpeleri göz kamaştırıyor. Bu hafta şık takıları ile de göz kamaştıran Nihan, kullandığı dore küpelerin sponsorunu da sorgulatıyor. Nihan kant küpe nereden sorusunun yanıtı, dizinin yeni bölümünden hemen sonra sizler için sayfamızda.

 

Emir kabanı

kara sevda 45. bölüm emir kabanı

Emir siyah kaban markası: “Mango”

Emir’in giydiği siyah kaban geçtiğimiz haftadan bu yana ne markadır, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır merak ettirdi. Emir siyah kaban Mango markasına aittir ve online mağazasından 199,99TL fiyat bedeli ile satın alabilirsiniz.

 

Nihan ten rengi palto

 

Nihan’nın kırk beşinci bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken ten rengi paltosunun da marka ve fiyat bilgilerine sayfamızda yer veriyoruz. Nihan ten kabanı kaban nereden, sorunun yanıtı galerimizde yer alan görselin açıklamasında yer alıyor.

 

Kemal bordo triko ve kahverengi kaban

 

Kara Sevda 45’inci bölüm Kemal kıyafetlerini de merak edenler için açıklıyoruz. Kemal bordo trikosu ve kahverengi kabanı izleyicinin dikkatini çekti, markasını sorgulattı.

 

Nihan kahverengi triko

kara sevda 45. bölüm nihanın trikosu

Nihan Kahverengi Triko Markası

Nihan’ın geniş yaka detayına sahip kahverengi kabanı marka ve fiyatı ile sayfamızda yerini alıyorken, yeni bölüm kombinleri kıyafet sponsorları sosyal medya adreslerimizde de sizlerle buluşuyor.

 

Kara Sevda 45. Bölüm 23 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay