Kara Sevda 41. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 26 ekim kıyafet sponsorları

Kara Sevda 41. bölüm kıyafetleri markaları, fiyatları ve dizi sponsorları açıklanıyor. Nihan ve Asu kıyafetleri nereden satın alınır sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Kara Sevda 41. bölümde giyilen kıyafetlerin ne marka olduklarını, fiyat bilgilerini ve takı sponsorlarını sizler için sayfamızda açıklıyoruz. Kara Sevda 41. bölüm kıyafetleri markaları ve kostüm sponsorlarını öğrenmek için doğru adrestesiniz. Kara Sevda kıyafetleri her Çarşamba akşamı yeni bölüm ardından sizlerle paylaşılıyor.

Kara sevda 41. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda 26 Ekim yeni bölümü ile bomba gibi geliyor. Kara Sevda dizisini izleyenlerin birçoğu, Nihan, Asu, Kemal ve Emir nereden giyiniyor merak ediyor. Dizinin yeni sezon bölümlerinde giyilen kostümlerin marka ve fiyat detaylarını, takı modellerinin marka ve mağazalarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

Asu tasma kolye

 

Asu’nun kullandığı takılar izleyicinin beğenisini kazanıyor. Asu siyah tasma kolye markasını galerimizden öğrenebilirsiniz. Asu siyah tasma kolye marka ve fiyatına sayfamızda yer verilmiştir.

 

Nihan siyah tek omzu düşük bluz ve pantolon

 

Nihan kıyafetleri her hafta gözlerimizi kamaştırıyor. Birbirinden şık giysilerin en güzel biçimde kombinlenmiş haliyle karşımıza çıkan Nihan, bu hafta da çok şık görünüyor. Kara Sevda 41’inci bölümde Nihan düşük omuz detaylı siyah bluzu ve pantolon kombini markalarını merak ettiriyor.

 

Asu pudra bluz ve beyaz pantolon

 

Asu’nun şık kombinlerinden birine daha şahitlik ettik. Yeni bölümde Asu pudra askılı bluz ve beyaz pantolon kombini ile nefes kesti. Asu bluz ve pantolon markalarına galerimizde yer verilmiştir.

 

Kemal deri ceket

 

Kara Sevda Kemal kıyafetleri arasında dikkat çekenlerin markalarına, dizinin kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdikçe yer vermeye devam ediyoruz. Kara Sevda Kemal deri ceketi de bu hafta markasını merak ettiriyor.

 

Nihan mavi takım ve beyaz bluz

 

Nihan’ın giydiği mavi ceke tve pantolon takımı görenleri mest etti. Nihan mavi takım elbise ve içine giydiği askılı yakası dantel detaylı beyaz bluzu nereden, marka ve fiyat detaylarına yer veriliyor olacak.

 

Asu siyah tulum

 

Asu’nun tulum modellerini izleyici ve moda takipçileri oldukça çok beğeniyor. Hemen her hafta tulum ile karşımıza çıkan Asu, bu hafta da 26 Ekim yeni bölümde yaka detaylı siyah tulumu ile göz kamaştırıyor.

Kara Sevda 41. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok