Kara Sevda 40. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 4. bölüm kıyafet sponsorları fiyatları

Kara Sevda 40. bölüm kıyafet sponsorları, yeni bölüm 19 Ekim dizi sponsorları marka ve fiyatları açıklanıyor. Kara Sevda kıyafetleri nereden satın alınır ve mağazaları yayınlanıyor.

Kara Sevda 40. bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, nihan kombinleri marka ve fiyatları ile Asu kıyafetleri mağaza detaylarına sayfamızda yer veriliyor. Kara Sevda 40’ıncı bölüm kıyafet sponsorları hakkında tüm detayları Kara Sevda kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Kara Sevda yeni bölümü ile 19 Ekim’de aynı saatinde Star TV ekranlarında yayınlanıyor olacak.

 

Kara Sevda 40. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda yeni bölüm kıyafetleri yine nefes kesici, yine dikkat çekici. Neslihan Atagül ve Melisa Aslı Pamuk kıyafetleri her hafta olduğu gibi kırkıncı bölümde de göz kamaştırıyor. Kara Sevda Asu kıyafetleri yanı sıra, kullandığı takılar, ayakkabı ve çanta modelleri de tıpkı Nihan’ın kullandıkları gibi markasını merak ettiriyor.

 

Asu siyah bant kolye

 

Kara Sevda yeni bölümde Asu’nun kullandığı siyah kolye beyaz uzun ceket kıyafeti ile çok şık görünüyordu. Kara Sevda 40. bölüm Asu siyah choker kolyesi markası hakkında sizleri sayfamızda bilgilendirdik. Asu siyah bant kolye fiyatını da galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Nihan püsküllü ve pullu elbise

 

kara sevda 40. bölüm nihan elbise yelek kombini

Nihan Pullu Püsküllü Elbise Markası

 

Ekranların en şık giyinen kadınlarından biri olan Neslihan atagül, Kara Sevda dizisinde Nihan karakteri ile karşımıza çıkarak çok şık kombinlere de ima atıyor. Nihan’ın yeni bölümde giydiği yelekli pullu ve püskül detaylı göğüs kısmı transparan elbisesi nereden, hangi mağazadan ve markası nedir gibi soruların belirlemesine yol açtı. Şıklığı ile dikkat çeken Nihan elbisesi hakkında tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

Nihan kot yelek ve lacivert gömlek

 

Nihan ve Kemal’in gençlik yıllarının hayal edildiği sahnelerde giydikleri de diziyi izleyenlerin dikkatini çekiyor. Nihan bu sahnelerde giydiği kot yelek ile dikkatleri üstünde topluyor. Nihan kot yeleği markası ve fiyatı merak ediliyor. Nihan kot yeleğini lacivert gömlek ile kombin ederek, şıklığını konuşturuyor.

 

Asu beyaz ceket

 

kara sevda 40. bölüm asu beyaz ceket

Asu Beyaz Uzun Ceket Markası

 

Asu’nun davette giydiği beyaz uzun ceket tarzındaki kıyafeti çok sevildi. Asu2ya da oldukça yakışan bu beyaz ceket elbise nereden satın alınır soruları yanıtsız kalmıyor. Kara Sevda 40’ıncı bölümde Asu beyaz kendinden desenli ceket sponsoru hakkında sizleri merakta bırakmıyoruz.

 

Leyla bluz ve etek kombini

 

Kara Sevda sponsorları Leyla’yı da şık bir şekilde giydiriyor. Her hafta güzel kombinleri ile dikkat çeken Leyla, bu hafta 19 Ekim yeni bölümde yine gözlerimizi alamadığımız bir şıklıkta ekranda boy gösteriyor. Leyla siyah bluz ve etek kombini markalarını sizler için açıklamaya çalışacağız.

 

Kara Sevda 40. Bölüm 19 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. deniz dedi ki:

    kara sevda asunun 40. bölümde giyindiği siyah deri montun markası lütfen.