Kara Sevda 39. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 39. bölüm dizi sponsorları

Kara Sevda 39. bölüm kıyafet sponsorları, Nihan kıyafetleri marka ve fiyatları. Kara Sevda 12 Ekim kıyafetleri nereden satın alınır, yayınlanıyor.

Çarşamba akşamlarının sevilen Star TV dizisi Kara sevda 39. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatlarıyla sayfamızda yayınlandı. Kara Sevda 39. bölümde Nihan, Asu ve Kemal giydikleri ile izleyicinin dikkatini çekiyor ve dizi kıyafetleri nereden satın alınır merak ettiriyor. Kara Sevda kıyafetleri sayfamızdan 12 Ekim yeni bölüm kıyafet sponsorlarını öğrenebilirsiniz.

 

Kara Sevda 39. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda 39’uncu bölümde giyilen dizi kıyafetleri, dizi modasını yakından takip edenlerin dikkatini çekmekle kalmıyor, Kara Sevda dizi kıyafetleri markasını merak ettirerek, fiyatlarını ve nereden satın alınabileceğini de merak ettiriyor. Kara Sevda otuz dokuzuncu yeni bölümde giyilen kombinler hakkında detayları sayfamızın devamında yer alan galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Nihan halkalı küpeleri

 

Nihan’ın yeni bölümde kullandığı halka detaylı küpeleri izleyicinin dikkatinden kaçmadı. Büyük halka içine üçlü halka geçirilmiş üçgen detaylı dore renk Nihan küpeleri ne markadır sayfamızda yayınlanıyor.

 

Nihan siyah beyaz çizgili ceketi

kara sevda 39. bölüm nihan ceket

Nihan Çizgili Ceketi Markası

Nihan’ın kombinin tamamladığı siyah ve beyaz renk çizgilere hakim olan ceketi çok beğenildi. Yeni sezonda bu tarz ceketlerin moda olduğunu belirterek, Nihan çizgili ceket markasına ve nereden satın alınacağına sayfamızda yer veriyoruz.

 

Kemal cep detaylı ceketi

 

Kemal’in kıyafetleri de Kara Sevda dizisini yakından takip edenlerin beğenisini topluyor. Kemal cep detaylı ceketi ile bu hafta dikkatleri üstünde topluyor ve markası nedir, fiyatı ne kadardır merak ettiriyor.

 

Asu V yaka kolsuz kemerli tulum

kara sevda 39. bölüm asu tulum bot

Asu Tulum ve Topuklu Bot Markası

Asu’nun kemer detaylı kolsuz tulumu bu haftanın en şık Kara Sevda kıyafet modelleri arasında yerini alıyor. asu’nun giymiş olduğu lacivert tulum nereden, mağaza ve fiyatı hakkında detaylara dizi kıyafet ekibi tarafından yayınlanıyor.

 

Nihan haki topuklu stiletto ayakkabı

 

Nihan’ın beyaz v yaka uzun kol bluzu ve haki renginde ki pantolonu ile kombin ettiği, haki topuklu ayakkabı markasına da yer veriyoruz. Nihan stiletto nereden satın alınır diye merak edenlerin, merakını gideriyoruz.

 

Kara Sevda 39. Bölüm 12 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok