Kara Sevda 38. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 38. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları

Kara Sevda 38. bölüm 5 Ekim kıyafetleri marka ve fiyatları. Kara Sevda kıyafetleri nereden satın alınır. Kara Sevda Nihan kombinleri mağazası.

Kara Sevda 38. bölümde yine çok şık Nihan ve Asu kıyafetlerine gözümüz takılıyor, nereden satın alınır ve markalarıyla fiyatları merak ediliyor. Kara sevda kıyafetleri sayfamızdan ve galerimizden, Nihan, Asu, Kemal ve Emir kombinlerine göz atabilir, marka ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Kara Sevda 38. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda yeni bölümü ile 5 Ekim Star TV ekranlarında yayında olurken, dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafetlerde göz kamaştırmaya devam ediyor. Asu ve Nihan bu hafta da çok şık kıyafet seçimleri ile gözümüzü kamaştırıyor. Nihan kıyafetlerinin markalarına, Asu kombinlerinin mağaza ve fiyat detaylarına sayfamızda yer veriyoruz.

 

Zeynep düşük omuz bordo bluz

 

Kara Sevda dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde, Zeynep’in giymiş olduğu düşük omuz bordo bluz çok beğenilmişti. Kara Sevda Zeynep bordo bluzu ne markadır ve fiyatı ne kadardır oldukça merak edildi, bu konu üzerine çok sorular yöneltildi. Zeynep bordo bluzu Forever New markasına aittir. Zeynep düşük omuz bordo bluzu markanın online mağazasından satın alabilirsiniz.

 

Asu astarsız siyah bluz ve şort kombini

kara sevda 38 bölüm asu bluz ve şort kombini

Asu Astarsız Siyah Bluz ve Şort Markası

Geçtiğimiz hafta giymiş olduğu çizgili tulumu ile adından söz ettiren Asu (Melisa Aslı Pamuk), bu hafta da giydiği astarsız siyah bluzu ve süper mini şortu kombini ile nefes kesiyor. Asu balıkçı yaka uzun kol parlak çizgileri bulunan siyah transparan bluzu ve şortu markaları merak ediliyor. Asu kombini markasına ve fiyatına galerimizde yer verilecektir.

 

Kemal kısa kol mavi t-shirt

 

Kara Sevda Burak Özçivit kıyafetleri de, diziyi yakından takip edenlerin beğenisini kazanmakta. Kemal mavi t-shirt markasına sayfamızda yer verdik. Kara Sevda Kemal tişörtü nereden satın alınır ve fiyatı ne kadardır sorularınız yanıt kalmadı. KEmal’in giydiği t-shirtü markanın mağazalarından satın alabilirsiniz.

 

Nihan hardal sarısı elbise

kara sevda 38 bölüm nihan bluzu

Nihan Hardal Elbise Markası

Neslihan Atagül’ün şık kıyafetlerine hayran kalmamak elde değil. Kara Sevda’nın Nihan’ı bu hafta hardal sarısı elbise kombini ile göz kamaştırıyor. Nihan’ın giydiği hardal elbise ne marka olduğunu, mağazasını ve fiyat bilgilerini sayfamızdan öğrenebileceksiniz.

 

Nihan beyaz v yaka bluz ve yeşil pantolon

 

Kara Sevda 5 Ekim kıyafetleri arasında Nihan beyaz V yaka uzun kol bluzu ile çok şık görünüyor. Nihan beyaz trikosunu haki rengindeki pantolonu ile kombin ediyor. Nihan pantolon ve bluzu görseline daha yakından göz atmak için, buyurun galerimize.

 

Asu pudra bluz ve beyaz pantolon

 

Asu kombinleri arasında yeni bölümde pudra rengi askılı bluzu çok beğeniliyor. Asu pudra bluzunu beyaz renkteki pantolonu ile kombin ediyor. Asu beyaz pantolonu nerede satılıyor, pudra rengi bluzu markası açıklanacaktır.

 

Kara Sevda 38. Bölüm 5 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok